مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

لوپین ، کنکورد بیوتک برای کپسول های سرکوب کننده سیستم ایمنی عمومی ، US News نشان می دهد USFDA ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

لوپین ، کنکورد بیوتک برای کپسول های سرکوب کننده سیستم ایمنی عمومی سر USFDA را تأیید می کننددهلی نو: شرکت دارویی لوپین روز پنجشنبه گفت که در اتحاد با Concord Biotech ، از بازار تنظیم کننده نظارت بر ایمنی برای بازپرداخت کپسولهای ضد سرکوب سیستم ایمنی عمومی Tacrolimus که در بازار آمریکا استفاده می شود ، تاییدیه دریافت کرده است.

لوپین در یک پرونده برای BSE گفت ، در اتحاد با Concord Biotech ، این شرکت از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) تایید کرده است که کپسول های Tacrolimus USP را در نقاط قوت 0.5 میلی گرم ، 1 میلی گرم و 5 میلی گرم قرار دهد. .

این محصول یک نسخه عمومی از Astellas Pharma US ، Inc’s Prograf کپسول در همان نقاط قوت است ، اضافه شده است.

لوپین گفت ، طبق داده های IQVIA MAT در سپتامبر 2020 ، کپسول های تاکرولیموس USP (0.5 میلی گرم ، 1 میلی گرم و 5 میلی گرم) سالانه حدود 303 میلیون دلار فروش داشته است.

این کپسول ها برای پیشگیری از رد عضو در بیماران بزرگسال و اطفال که پیوند کبد ، کلیه یا قلب آلوژنیک دریافت می کنند ، همراه با سایر داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی ، نشان داده شده است.

READ  Sputnik V با نقطه پایانی اولیه ایمنی در آزمایش بالینی فاز 2 در هند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *