مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

لوک سبها به Health News ، ET HealthWorld گفت: 67.6٪ جمعیت بالای 6 سال دارای آنتی بادی های Covid در چهارمین سروس سراسری هستند.

1 min read

لوک سبها به 67.6٪ جمعیت بالای 6 سال نشان داد که آنتی بادی های کووید در چهارمین سروس سراسری دارند.دهلی نو: از جمعیت بالای 6 سال هند ، 67.6 درصد آنتی بادی علیه Covid-19 تولید کرده اند ، چهارمین سروس سراسری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) بین 14 ژوئن و 6 ژوئیه انجام شده است ، .

همچنین ، 85.2.2 از کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد بررسی ، آنتی بادی علیه Covid-19 داشتند.

وزیر بهداشت ، بهاراتی پروین پاوار ، وزیر بهداشت ، در پاسخ کتبی ، در پاسخ به این س whetherال که آیا دولت در حال برنامه ریزی سروی سرویک در سراسر کشور برای تعیین شیوع آنتی بادی ویروس کرونا در جامعه است ، گفت: چهار دور از سروی های ملی Covid-19 توسط ICMR انجام شده است .

دور چهارم این تحقیق 36227 نفر را برای تخمین شیوع شیوع در بین کودکان 6 تا 17 ساله ، بزرگسالان و کارکنان مراقبت های بهداشتی پوشش داد. این کار در همان 70 منطقه از 20 ایالت و یک قلمرو اتحادیه انجام شد که طی سه بررسی سروی قبلی انجام شده بود.

“برآورد شیوع از نظرسنجی به ردیابی میزان شیوع عفونت در گروه های سنی و مکان های جغرافیایی (مانند مناطق ، مناطق روستایی / شهری) در طول زمان و همچنین هدایت پاسخ کمک کرده است. نتایج سرو سروی به طور گسترده منتشر شد “به پاوار در پاسخ گفت.

وی در مورد اینکه آیا دولت همچنین از ایالت ها خواسته است برای ارزیابی شیوع و شیوع عفونت تمرینات محلی سازی محلی خود را انجام دهند ، وی گفت که بسیاری از ایالت ها و شهرها بررسی های سرولوژی انجام داده اند.

وزیر کلانشهرها گفت: شهرهای بزرگ مانند دهلی ، بمبئی ، پونا ، چنای ، احمدآباد و حیدرآباد میزان شیوع سرمی را بین 17.6 تا 56 درصد در مقاطع زمانی مختلف گزارش کرده اند.

READ  Zydus به دنبال تکمیل DNA اولین پلاسمید DNA Covid vax ، Health News ، ET HealthWorld است

پاوار در مورد اقدامات دیگر این مرکز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور ، گفت که بهداشت یک موضوع دولتی است اما دولت هند پشتیبانی فنی لازم را ارائه داده و همچنین از طریق پشتیبانی مالی و مالی از ایالات حمایت کرده است تا بیشتر تقویت شود زیرساخت های بهداشتی موجود

وی گفت که با تشریح برخی از ابتکارات ، دولت برای تکمیل امکانات بیمارستان در بیمارستان های مراقبت های عالی تحت ESIC ، دفاع ، راه آهن ، نیروهای شبه نظامی ، وزارت فولاد و دیگران طناب زده است. بسیاری از امکانات بزرگ درمان موقت توسط DRDO برای مدیریت افزایش موارد Covid-19 در کشور ایجاد شده است.

“به دلیل اقدامات هماهنگ دولتهای مرکزی و ایالتی ، ظرفیت بستر انزوا و ظرفیت بستر ICU که فقط 10،180 و 2،168 قبل از اولین قفل بود (در 23 مارس 2020) به طور مداوم در حال افزایش است و در حال حاضر در 18،21،845 تخت انزوا 1،22،035 تخت ICU (مانند 20 ژوئیه 20 ژوئیه 2021) “، در پاسخ آمده است.

پاوار گفت که تولید اکسیژن پزشکی مایع روزانه ، که در آگوست 2020 روزانه حدود 5700 تن بود ، از 13 مه 2021 به 9،690 تن افزایش یافته است. این با افزایش تولید اکسیژن پزشکی مایع در کارخانه های فولاد و همچنین سایر گیاهان اکسیژن پزشکی مایع.

همچنین سیستمی برای نظارت بر زمان واقعی تولید اکسیژن در کارخانه های تولید فولاد و توزیع اکسیژن به ایالت ها و دستگاه های UT در نظر گرفته شد. محدودیت هایی برای استفاده صنعتی از اکسیژن اعمال شد.

READ  CoWIN مسدود کردن ورود کاربران به بیش از 1000 جستجو در اسلات ، 50 OTP در 24 ساعت ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

علاوه بر این ، یک چارچوب پویا و شفاف برای تخصیص اکسیژن پزشکی با مشورت با ایالات و سرزمین های اتحادیه و همه ذینفعان مانند وزارتخانه های مربوطه ، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان اکسیژن مایع آماده شده است ، وزیر به لوک سبها گفت

وی گفت ، راه حل های دیجیتالی آنلاین مانند سیستم تجمع تقاضای اکسیژن و سیستم ردیابی دیجیتال اکسیژن برای تعیین تقاضای اکسیژن پزشکی از همه امکانات پزشکی و پیگیری حمل و نقل آنها ایجاد شده است.

وزیر به منظور جلوگیری از هدر رفتن اکسیژن پزشکی ، دستورالعمل هایی در مورد استفاده منطقی از اکسیژن در 25 سپتامبر 2020 صادر شد و در 25 آوریل 2021 مورد تجدید نظر قرار گرفت و در ایالات متحده منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *