مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

مدیر عامل شرکت Pfizer در همان روز به روزرسانی واکسن Covid-19 ، 5.6 میلیون دلار فروش سهام داشته است

1 min read

مدیر عامل شرکت Pfizer در همان روز به روزرسانی واکسن Covid-19 ، فروشی معادل 5.6 میلیون دلار فروش سهام انجام داده است -– مدیر ارشد اجرایی Pfizer Inc آلبرت بورلا روز دوشنبه 5.56 میلیون دلار سهام شرکت را فروخت ، روزی که سازنده دارو گفت واکسن Covid-19 90٪ بر اساس نتایج آزمایش موقت موثر است ، یک پرونده تنظیم مقررات نشان داد.

به گفته این شرکت ، بورلا در 19 اوت مجاز به فروش سهام بود ، مشروط بر اینکه سهام حداقل در قیمت مشخص باشد ، به عنوان بخشی از یک برنامه از پیش تعیین شده.

بر اساس گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار که اواخر روز سه شنبه تشکیل شد ، بورلا 132508 سهم را با قیمت 41.94 دلار برای هر سهم فروخت.

“فروش این سهام بخشی از برنامه مالی شخصی دکتر بورلا و یک برنامه از پیش تعیین شده (10b5-1) است که به موجب قوانین SEC ، سهامداران عمده و افراد داخلی شرکت های دارای بورس می توانند تعداد معینی از سهام را معامله کنند. در یک زمان از پیش تعیین شده ، “Pfizer گفت.

Pfizer روز دوشنبه گفت واکسن آزمایشی Covid-19 بیش از 90٪ بر اساس نتایج آزمایش اولیه موثر بوده و سهام خود را به همراه بازارهای گسترده تر بالاتر می برد.

سهام این شرکت دوشنبه قبل از بسته شدن 7.7 درصدی ، در معاملات 41.99 دلار ، تا 15 درصد افزایش یافت. آنها روز چهارشنبه در 38.75 معامله شدند.

Pfizer و شریک آلمانی BioNTech SE گفته اند که تاکنون هیچ نگرانی جدی در زمینه ایمنی پیدا نشده است و انتظار می رود در ماه جاری به دنبال مجوز استفاده اضطراری از ایالات متحده باشید ، به همین دلیل احتمال تصمیم قانونی از دسامبر افزایش می یابد.

READ  Zydus به دنبال اشاره برای استفاده از داروهای مورد استفاده مجدد برای Covid ، Health News ، ET HealthWorld است

(گزارش توسط Manojna Maddipatla در بنگالورو ؛ ویرایش توسط Shinjini Ganguli و Shounak Dasgupta)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *