مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

مرکز بررسی کلیه امکانات ذخیره سازی احتمالی واکسن Pfizer’s Covid-19 ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

مرکز بررسی تمام امکانات ذخیره سازی احتمالی واکسن Cfid-19 Pfizerتوسط پریانکا شارما

دهلی نو: وزارت بهداشت اتحادیه روز سه شنبه گفت که دولت مرکزی در حال بررسی همه احتمالات برای گسترش امکانات زنجیره سرد در صورت نیاز به تهیه واکسن Cfid-19 Pfizer است.

دکتر VK Paul ، عضو NITI Aayog (بهداشت) ، در پاسخ به سوالی در مورد ذخیره سازی واکسن در دمای پایین ، گفت که نگه داشتن امکانات زنجیره سرد در دمای پایین تر از -70 درجه یا -80 درجه سانتیگراد و تهیه واکسن در مقیاس بالا.

“با این حال ، با دانستن همه شرایط ، ما در حال بررسی چگونگی درجه بندی امکانات ذخیره سازی واکسن هستیم.”

“ما مراقب دقیق تولید این واکسن ها هستیم و همچنین از این واقعیت آگاه هستیم که قادر نخواهیم بود تعداد زیادی از این واکسن ها را برای جمعیت ما دریافت کنیم. در صورت این ، دولت اتحادیه آن را تهیه می کند ، تمام هماهنگی های لازم به طور موازی انجام خواهد شد. “

عضو NITI Aayog همچنین گفت که پنج کاندید واکسن Covid-19 تحت مراحل مختلف آزمایشات بالینی در هند وجود دارد که دو نفر از آنها در مرحله سوم هستند.

“هند یکی از کشورهایی است که پیشرفت خوبی در آزمایشات واکسن Covid-19 دارد. واکسن سرم آکسفورد در حال تکمیل آزمایشات فاز 3 است و نامزد واکسن Covid-19 Bharat Biotech آزمایشات مرحله 3 و نتایج مرحله 2 را آغاز کرده است. دکتر پل گفت زیدوس کادیلا آزمایشات مرحله 2 را به اتمام رسانده است.

وی افزود: “واکسن روسی با همکاری آزمایشگاه دکتر ردی آزمایش های بالینی فاز 2 و 3 به زودی آغاز می شود در حالی که آزمایش های بالینی واکسن ویروس کرونا ویروس E بیولوژیک E آغاز شده است.”

READ  کمبود Remdesivir در ناگپور ؛ گدکاری شماره مدیر ارشد داروخانه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را شماره گیری می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *