مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

معلمان شهرداری برای بررسی نقض هنجار Covid در بازارها ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

دهلی: معلمان شهرداری نقض هنجار Covid را در بازارها بررسی می کننددهلی نو: به دنبال افزایش پرونده های Covid-19 و افزایش پا در بازارها ، شرکت های شهرداری تصمیم گرفته اند تیم هایی را برای بررسی تخلفات در مکان های شلوغ مستقر کنند. معلمان برای این درایو طناب می شوند.

قبلاً اطلاعیه ای از طرف شرکت شمال صادر شده است.

تیم ها برای اجرای قانون از ساعت 13 تا 11 بعد از ظهر تا 17 نوامبر در میدان باقی خواهند ماند و افرادی را که هنجارهای Covid-19 را نقض می کنند ، دعوت می کنند.

در یک دستور صادر شده از مناطق Civil Lines در روز سه شنبه آمده است: “معلمان و کارمندان MCD در بخشهای مختلف در گروه شش نفره برای اجرای هنجارهای Covid-19 مستقر می شوند.” همچنین یک دستور مشابه با مشخصات معلمان در بخشهای مختلف در منطقه نارلا صادر شده است.

معترضانی که به مدت دو ماه حقوق دریافت نکرده اند ، با این تصمیم روبرو شده اند. کلدیپ خاتری از شیکساک نیای منچ ، ناگار نیگام ، گفت که از ماه مارس ، معلمان تمام وظایف تعیین شده توسط مقامات ارشد را انجام می دهند. “ما جيوه توزيع كرديم ، در تست كمك كرديم ، در كلاس هاي آنلاين ، كتاب توزيع كرديم ، در مراكز قرنطينه خدمت كرديم ، براي بهبود نرخ ثبت نام از خانه ها بازديد كرديم و اکنون ، از ما خواسته شده است که برای مدیریت جمعیت به فروشگاه ها و فروشگاه های شیرین مراجعه کنیم. این غیرقابل قبول است. ”

READ  Govt ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *