مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

منابع ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

هند در حال گفتگو با Moderna ، سایر شرکت های بیوتکنولوژی در مورد پیشرفت در تولید واکسن COVID: منابعدهلی نو: منابع رسمی روز دوشنبه گفتند: هند در حال گفتگو با غول بیوتکنولوژی مدرن مستقر در ایالات متحده در مورد پیشرفت در آزمایشات بالینی کاندیدای واکسن ویروس کرونا است که به گفته این شرکت ، 94.5 درصد کارایی نشان داده است.

Moderna روز دوشنبه گفت که م independentسسه نظارت بر ایمنی داده های ملی وابسته به مitسسات ملی بهداشت (DSMB) برای مطالعه فاز 3 mRNA-1273 ، کاندید واکسن آن علیه COVID-19 ، اثر واکسن 94.5 درصد را نشان داد.

“ما نه تنها با Moderna ، بلکه همچنین با Pfizer ، م Instituteسسه سرم ، Bharat Biotech و Zydus Cadila در مورد پیشرفت آزمایشات بالینی هر یک از کاندیداهای واکسن و جایی که واکسن های آنها از نظر ایمنی ، ایمنی و اثربخشی و مصوبات نظارتی ، “یک منبع گفت.

طبق قوانین جدید داروها و لوازم آرایشی 2019 ، هر دارو یا واکسن جدیدی که در خارج از هند آزمایش و تأیید نظارتی شده است ، برای تأیید تنظیم مقررات ایمن در اینجا مجبور به انجام مطالعات بالینی فاز 2 و 3 است.

“طبق قانون ، CDSCO ، تحت قانون جدید داروها و مواد آرایشی 2019 ، می تواند در صورت بروز هرگونه شرایط اضطراری یا همه گیر ، شرایط قانونی یا شرایط ارائه داده های دارویی و بالینی یک کاندید واکسن را در جمعیت هند حذف ، آرامش و یا مختصر کند. ، “منبع گفت.

اعلامیه Moderna مستقر در کمبریج ، ماساچوست ، فقط یک هفته پس از اعلام Pfizer و Biontech اعلام شد که مشخص شد نامزد واکسن COVID-19 آنها بیش از 90 درصد در جلوگیری از COVID-19 در شرکت کنندگان موثر است.

READ  MegaLab IIT برای تولید ، ارائه بومی نسل 4 Covid shot ، Health News ، ET HealthWorld

استفان بانسل ، مدیر ارشد اجرایی Moderna گفت: “این یک لحظه مهم در توسعه نامزد واکسن COVID-19 ماست. از اوایل ژانویه ، ما این ویروس را تعقیب کردیم تا بتوانیم از هرچه بیشتر مردم در سراسر جهان محافظت کنیم.” .

وی گفت: “این تجزیه و تحلیل مثبت موقت حاصل از مطالعه فاز 3 ما اولین اعتبار بالینی را به ما داده است كه واكسن ما می تواند از بیماری COVID-19 ، از جمله بیماری شدید جلوگیری كند.”

بر اساس این داده های ایمنی و کارآیی موقت ، Moderna قصد دارد در هفته های آینده برای مجوز استفاده اضطراری (EUA) با سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ارسال کند و پیش بینی می کند EUA با داده های نهایی ایمنی و اثربخشی (با مدت زمان متوسط ​​2 ماه)

Moderna همچنین قصد دارد درخواست های مربوط به مجوزها را به آژانس های نظارتی جهانی ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *