مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

موسسه قلب ماسینا واحد مراقبت از قلب پیشرفته قابل حمل ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را راه اندازی می کند

1 min read

موسسه قلب ماسینا واحد مراقبت از قلب پیشرفته قابل حمل را راه اندازی می کنددهلی نو: موسسه قلب ماسینا ، یکی از مشاغل بیمارستان ماسینا ، اخیراً یک ICU قابل حمل قابل حمل توسط فیلیپس نصب کرده است. طبق یک نسخه منتشر شده ، تنظیمات نصب به عنوان یک واحد مراقبت از قلب پیشرفته (ACCU) ، با هدف درمان بیماران رنج می برد از بیماری های قلبی در یک محیط امن Covid استفاده می شود. با استفاده از این ACCU ، بیمارستان قادر به درمان بیماران به روشی کاملاً ایمن و درمان قلبی بدون هیچ گونه خطر عفونت خواهد بود.

این ACCU به منظور تهیه اتاقک های مستقل با چرخه های هوای تازه ، سیستم HVAC و تاسیسات دستشویی خود ضد عفونی کننده برای جلوگیری از خطر عفونت برای بیماران قلبی ، در یک فضای باز نصب شده است. این ACCU به منظور ایجاد ایمنی در برابر Covid و آلودگی متقاطع در بیماران و در عین حال ارائه کلیه امکانات مورد نیاز برای ICU طراحی شده است. به سرپرستی دکتر Zainulabedin Hamdulay ، بیماران تحت معالجه مشاوران ، متخصصان شدت ، و پرسنل پرستاری قرار خواهند گرفت.

“تحت این ACCU ، ما 9 سیستم HVAC ضد باکتری ، مستقل و مستقل (گرمایش ، تهویه و تهویه هوا) تأیید شده توسط ASHRAE (انجمن مهندسان گرمایشی ، برودتی و تهویه مطبوع آمریکا) با مراقبت های ویژه و نظارت بر پشتیبانی این واحد مجهز به کمپرسورهای هوای گازی پزشکی پیشرفته ، پمپ های خلاuum و منیفولد اکسیژن ، ونتیلاتورها ، دفیبریلاتورها ، ایستگاه پرستاری و محل خدمات است. برای بیماران مبتلا به نارسایی قلبی یا ریوی کووید مثبت ، کلیه خدمات حاد ECMO تحت این واحد ارائه می شود ، حتی یک بیمار مثبت کوید با حمله قلبی حاد می تواند تحت درمان اورژانسی در این واحد قرار گیرد بدون اینکه بر بیماران دیگر تأثیر بگذارد. Zainulabedin Hamdulay ، جراح قلب و رئیس هیئت مدیره – موسسه قلب Masina.

READ  در اثر آتش سوزی انفجار AC در بیمارستان ویرار ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

این تنظیم توسط Yashwant Jadhav ، رئیس کمیته دائمی رئیس – BMC ، Yamini Jadhav ، MLA – Byculla و Sonam Manoj Jamsutkar – همکار ، افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *