مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

نظرسنجی Doceree ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

تصویر فقط برای نمایندگی
تصویر فقط برای نمایندگی

3 نوامبر 2020: 90٪ بازاریابان دارویی معتقدند که عدم شفافیت “دستیابی به پزشک و نتایج” گلوگاه اصلی در پذیرش دیجیتال در بازاریابی دارویی Rx است ، همانطور که در نظرسنجی انجام شده توسط Doceree ، اولین شبکه جهانی از سیستم عامل های فقط پزشک برای بازاریابی برنامه ای.

این یک واقعیت مشهور است که بخش داروسازی در مقایسه با مارک های مصرف کننده که شاهد رشد چشمگیری در پذیرش فناوری های بازاریابی دیجیتال بوده اند ، از پذیرش دیجیتال بسیار عقب است.

در دهه گذشته ، مدلهای نوآورانه تجارت دیجیتال در بسیاری از بخشها ظاهر شد. با این حال ، داروسازی به طور کلی در باز کردن بسترهای دیجیتال یک استثنا باقی مانده است. رویکردهای بازاریابی هنوز محدود به روشهای سنتی تجارت است و بازاریابی پزشك در هیچ كجایی به بازاریابی مصرف كننده نزدیك نیست كه پس از روی آوردن شركتهای موجود در این فضا به روشهای دیجیتال جهش كرده و آنها را به ابزاری اساسی برای دسترسی به مخاطبان هدف خود تبدیل كند.

“ما با چندین سیستم عامل دیجیتال شریک هستیم. اما نتایج بسیار راضی کننده نیستند و به نظر می رسد در مواردی که در داده های به اشتراک گذاشته شده اختلاف وجود دارد. رمزگشایی گزارش هایی که توسط سیستم عامل های دیجیتال شریک به اشتراک گذاشته می شوند کار ساده ای نیست و بسیاری از اوقات داده های داده با نتایج مشترک مطابقت ندارند و منجر به عدم اختلاف می شود. بنابراین این عدم شفافیت ، چالش بزرگی برای ما در استفاده از کانال های دیجیتال به وجود می آورد. ”یکی از بازاریاب های داروسازی که خواست نامش فاش نشود ، گفت.

READ  یک مطالعه نقشه برداری کارآمد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

Doceree نظرسنجی را با 500 بازاریاب دارویی از شرکت های دارویی برتر Rx ، از جمله Abott ، Pfizer ، Cipla ، GSK و Novartis انجام داد تا بفهمد که عدم شفافیت سنگ مانع بزرگ در پذیرش دیجیتال در بین بازاریاب های داروسازی چیست.

برای حل این مسئله پایدار و پرورش اعتماد در بین بازاریاب های داروسازی و ایجاد این گروه ، Doceree داشبورد مجهز به هوش مصنوعی را معرفی کرده است که اطمینان می دهد مشتریان خود – مارک های دارویی و آژانس های رسانه ای – گزارش ها و به روزرسانی های مربوط به مبارزات خود را در زمان واقعی دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *