مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

نظرسنجی YouGov ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

80٪ از پاسخ دهندگان در هند مایل به واکسینه شدن علیه ویروس کرونا هستند: نظرسنجی YouGov17 نوامبر 2020 – صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF ، صندوق سرمایه داری مستقل روسیه) نتایج نظرسنجی از 12000 پاسخ دهنده در 11 کشور در مورد واکسیناسیون ویروس کرونا و ترجیحات انتخاب واکسن را منتشر کرد. براساس نتایج نظرسنجی ، 73 درصد از پاسخ دهندگان تمایل به واکسیناسیون علیه ویروس کرونا داشتند ، در حالی که از کسانی که از واکسن Sputnik V روسیه آگاه بودند و مایل به واکسیناسیون بودند ، این تعداد حتی بیشتر بود – از هر 5 پاسخ دهنده 4 نفر. افزایش نسبت کسانی که از واکسن روسی آگاه هستند و مایل به واکسیناسیون هستند ، از جمله ، اعتماد به نفس بالا در روسیه به عنوان یک تولید کننده جهانی واکسن را نشان می دهد.

بستر ناقل آدنوویروس انسانی ، که واکسن Sputnik V بر آن بنا شده است ، تقریباً نه برابر قابل اعتماد تر از سکوی آدنو ویروس غیر انسانی است.

این نظرسنجی از 9 تا 19 اکتبر توسط YouGov ، یک گروه تحقیق و تحلیلی پیشرو در انگلیس انجام شده است. این شامل افرادی از برزیل ، ویتنام ، مصر ، هند ، اندونزی ، مالزی ، مکزیک ، نیجریه ، امارات ، عربستان سعودی و فیلیپین بود. بیش از 2.5 میلیارد نفر در این کشورها زندگی می کنند ، یا بیش از 30 درصد از جمعیت جهان. این نظرسنجی به یکی از بزرگترین نظرسنجی ها در این زمینه و اولین نظرسنجی جهانی با مشارکت کشورهای خاورمیانه و جنوب شرقی آسیا تبدیل شد.

این نظرسنجی قبل از اعلام اینکه واکسن Sputnik V 92٪ در محافظت از افراد در برابر COVID-19 موثر است ، طبق نتایج آزمایش موقت انجام شد.

READ  شمارش کارگران خط مقدم ، که ابتدا واکسن Covid را دریافت می کنند ، آغاز می شود ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

نتایج کلیدی بررسی در هند

  • اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان در آزمایش در مورد واکسیناسیون علیه ویروس کرونا (80٪ از پاسخ دهندگان) مثبت هستند.
    • در میان کسانی که از واکسن Sputnik V روسیه مطلع هستند ، درصد کسانی که مایل به واکسیناسیون هستند حتی بیشتر است – بیش از 85 درصد از افراد مورد بررسی.
  • 60٪ از پاسخ دهندگان از واکسن Sputnik V روسیه آگاه هستند – بالاترین سطح آگاهی در میان کشورهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند ، برابر با پاسخ دهندگان از مکزیک.
    • در هند ، اعتماد بالایی به واکسن آدنوویروس انسانی (پلتفرم Sputnik V) وجود دارد زیرا 9 از 10 پاسخ دهنده واکسن 9 نفر این پلتفرم را به سیستم عامل های آدنو ویروس غیر انسانی ترجیح می دهند.
    • روسیه در میان کشورهای سازنده واکسن خارجی رتبه اول را دارد که توسط پاسخ دهندگان در درجه اول به عنوان قابل اعتمادترین کشورها ذکر شد. به طور کلی ، از هر 10 پاسخ دهنده 5 نفر گفتند که روسیه یکی از قابل اطمینان ترین کشورها است (هر پاسخ دهنده به سه کشور اشاره کرد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *