مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هندو رائو برای پذیرش بیماران Covid در بخش 20 تختخوابی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

هندو رائو برای پذیرش بیماران Covid در بخش 20 تختخوابی بستگی دارددهلی نو: شرکت شهرداری دهلی شمالی پس از تبدیل بخش 20 تختخوابی ICU خود به مرکز تاج گذاری ، از روز چهارشنبه پذیرش بیماران ویروسی کرونا را در بیمارستان Hindu Rao آغاز می کند.

شهردار جی پراکاش گفت که دولت همچنین جدول وظیفه را برای سه شیفت در بخش ، واقع در گوشه ای از بیمارستان 980 تختخوابی ، نهایی کرده است. پس از بازرسی از تنظیمات در روز سه شنبه ، جی پراکاش با ناظر پزشکی دکتر آنو کاپور و دیگر پزشکان ارشد دیدار کرد.

“بیمارانی که علائم جدی دارند در این بخش نگهداری می شوند. از اتاق مجاور بخش برای نگهداری بیماران تا چند روز پس از ترخیص از اینجا استفاده خواهد شد. “

شهردار گفت ، بسته به نیاز تعداد تخت ها ممکن است افزایش یابد. این اقدام پس از آن صورت گرفته است كه وزارت داخله روز یكشنبه به دنبال افزایش اخیر موارد در پایتخت ، از بیمارستان های شهری برای بیماران Covid استفاده كرد.

جی پراكاش گفت ، این ترتیب تاثیری بر خدمات OPD نخواهد داشت “مگر اینکه ما نیاز به افزایش تعداد تخت های Covid داشته باشیم”. بزرگترین بیمارستان شهری در دهلی در تاریخ 14 ژوئن به عنوان ویروس کرونا شناخته شد. با این حال ، در 13 اکتبر ، به دلیل کمبود کار از بیمارستان حذف شد.

همچنین کار برای تبدیل مجدد بیمارستان بالک رام 100 تختخوابی به یک مرکز Covid برای بیماران با علائم خفیف در حال انجام است.

این شرکت اما ادعا می کند که دولت دهلی قبض های قبلی خود را که مربوط به تاج بودند 4 کرور روپیه پاک نکرده است. دولت به این ادعا پاسخ نداد. شهردار گفت که نهاد مدنی هم این بار نیز دفتر ستوان فرماندار و دولت دهلی را در جریان هزینه های موقت ترتیب لجستیک و سایر امکانات قرار داده است.

READ  بیمارستان RML برای گسترش امکانات اضطراری برای پاسخگویی به عجله بیمار ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

جی پراکش گفت: “ما همیشه آماده خدمت به مردم هستیم ، اما دولت دهلی همچنین باید بودجه ای را برای تنظیم چنین امکاناتی به این شرکت اختصاص دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *