مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند در تلاش است تا 600 میلیون دوز واکسن Covid-19 را با استفاده از ظرفیت تولید خود ، Health News ، ET HealthWorld تأمین کند.

1 min read

هند با استفاده از ظرفیت تولید خود به دنبال تأمین 600 میلیون دوز واکسن Covid-19 استدر تجزیه و تحلیل جهانی جدید تعهدات پیشروی بازار (AMC) برای نامزدهای واکسن علیه ویروس کرونا ، هند از توانایی تولید خود برای پیش سفارش 600 میلیون دوز واکسن بالقوه Covid-19 و مذاکره برای یک میلیارد دوز دیگر استفاده کرده است.

تعداد کل این دوزهای واکسن ، اگر تأیید شود که در طول زمان استفاده می شود ، باید واکسن نیمی از جمعیت بیش از 1.3 میلیارد نفری کشور با توجه به این واقعیت باشد که اکثر کاندیداهای واکسن علیه ویروس کرونا به دو دوز نیاز دارند.

تجزیه و تحلیل تعهدات پیش روی بازار برای واکسن Covid-19 آزمایشی تا 8 اکتبر توسط مرکز نوآوری بهداشت جهانی مستقر در ایالات متحده ، اشاره کرد که ابتکارات بین المللی مانند COVAX و اتحاد های دیگر برای اطمینان از تخصیص عادلانه واکسن برای کشورهای کم درآمد و متوسط ​​بسیار مهم است.

گزارش های Launch and Scale Speedometer ، ابتکاری که موانع ارائه نوآوری های بهداشتی به کشورهای کم درآمد را مشخص می کند ، گفت: مدل های فعلی پیش بینی می کنند که تا سال 2024 واکسن کافی برای پوشش جمعیت جهان وجود نخواهد داشت.

با این حال ، تجزیه و تحلیل نشان داد که تعداد دوزهای احتمالی واکسن Covid-19 که هند سفارش داده است ، پس از ایالات متحده است که قبلاً 810 میلیون دوز معامله کرده و برای 1.6 میلیارد دوز دیگر نیز در حال مذاکره بوده است.

در این گزارش آمده است: “چندین کشور با درآمد متوسط ​​، از جمله هند ، برنامه های قوی تولید واکسن دارند و نامزدهای واکسن را نیز معرفی می کنند ، هرچند که اینها به اندازه نامزدهای اصلی کشورهای پردرآمد در روند کار نیستند.”

READ  روشه برای استفاده از کوکتل آنتی بادی تحقیقاتی که در درمان Covid-19 مورد استفاده قرار گرفت ، تاییدیه استفاده اضطراری را در هند دریافت می کند

وی افزود: “اگر هر یک از نامزدهای کشورهای با درآمد متوسط ​​به تأیید مقررات برسند ، احتمالاً چشم انداز به طور قابل توجهی تغییر خواهد کرد.”

این گزارش افزود ، برای كشورهای فاقد ظرفیت تولید واكسن ، كشورهایی كه دارای زیرساخت برای میزبانی آزمایشات بالینی هستند ، از این روش به عنوان اهرمی برای مذاكره در مورد معاملات خرید استفاده كرده اند.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل نشان داد که حتی قبل از تأیید نامزدهای واکسن برای بازار ، خریدهای تأیید شده 3.8 میلیارد دوز را پوشش می دهد ، با پنج میلیارد دوز دیگر که در حال حاضر تحت مذاکره است یا به عنوان گزینه های اختیاری معاملات موجود رزرو شده است.

این گزارش در حالی ارائه می شود که تقریباً 200 کاندید واکسن Covid-19 از طریق مراحل توسعه و آزمایشات بالینی با سرعتی بی سابقه در حال حرکت به جلو هستند ، بیش از ده کاندید در مرحله 3 آزمایشات مقیاس بزرگ هستند و چندین نفر مجوز اضطراری یا محدود را دریافت کرده اند.

برای این مطالعه ، محققان داده های موجود درمورد خرید و ساخت واکسن را برای ردیابی جریان خرید و درک بهتر چالش های سهام عدالت جهانی جمع آوری و تجزیه و تحلیل کردند.

هند در حال برنامه ریزی است که ابتدا توزیع واکسن Covid-19 را به کارکنان مراقبت های بهداشتی و به دنبال آن گروه های دیگر برای “توالی” اضافه کند.

محرک توزیع در طول یک سال انجام می شود. برای این منظور ، ایالات و سرزمینهای اتحادیه طبق دستورالعملهای مرکز ، یک سیستم سه لایه تشکیل می دهند.

READ  فقط 3 مورد از 24 کیلوگرم به Oxax vax ، Health News ، ET HealthWorld واکنش منفی نشان دادند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *