مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند در 6 ماه اول به 6 ویال کرور برای عکسبرداری Covid-19 نیاز دارد ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

هند در 6 ماه اول به 6 ویال کرور برای عکسهای Covid-19 نیاز دارددهلی نو: هند برای تهیه بسته بندی واکسن Covid-19 در شش ماه اول حدود یک ویال شیشه ای 6.10 کروری نیاز دارد که واکسن در دسترس است و شرکت های داروسازی در حال تهیه عکس ها اعلام کرده اند که موجودی کافی برای تأمین نیازهای فوری دارند.

منابع رسمی گفتند همچنین ظرف شش ماه آینده ظرفیت اضافی برای تولید ویال های 9.3 کرور وجود دارد ، در حالی که برخی از سازندگان ویال نیز قصد دارند ظرفیت بیشتری را افزایش دهند.

یک کمیته فرعی دولت – تحت گروه متخصص ملی برای واکسن Covid-19 – که در حال بررسی زنجیره تأمین و تدارکات است ، طرحی با تقاضای پیش بینی شده ، موجودی ، ظرفیت اضافی و برنامه های شرکت ها برای افزایش.

یک مقام ارشد گفت: این طرح پس از مشاوره با تولیدکنندگان واکسن و سازندگان ویال برای اطمینان از آمادگی کامل در حالی که انتظارات آماده شدن واکسن Covid-19 برای راه اندازی در اوایل سال 2021 وجود دارد ، طراحی شده است.

“سه سازنده واکسن – Bharat Biotech ، Serum Institute و Cadila – که روی واکسن های Covid-19 کار می کنند نشان داده اند که آنها برای نگهداری واکسن در شش ماه اول به حدود 10/6 کرور شیشه احتیاج دارند و ذخیره کافی دارند. آنها به این خواسته پاسخ دهند. ما همچنین جلساتی را با سازندگان ویال برگزار کرده ایم که ظرفیت اضافی خود را برای تولید بیشتر نشان داده اند. ” از بازیگران اصلی بخش تولید ویال می توان به Schottkaisha ، Saint Gobain ، Borosil Klasspack و Gerresheimer India اشاره کرد.

READ  فروش ایالات متحده شرکت های دارویی گجرات ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld

وزارت بهداشت اعلام کرده است که پس از تأیید واکسن Covid-19 ، تا اواسط سال 2021 به 20-25 کرور از جمله مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم تجویز می شود. واکسن دو دوزه در مرحله اول حدود 50 کرور دوز است.

ویروس کرونا در هند: پوشش کامل

تولیدکنندگان واکسن می گویند این واکسن را می توان در ویال های چند دوزه نگهداری کرد و یک ویال می تواند تا 10 دوز را در خود ذخیره کند و به طور قابل توجهی نیاز به ویال ها را کاهش می دهد.

با این حال ، دولت از تولیدکنندگان ویال خواسته است که در صورت لزوم ظرفیت را گسترش دهند. مقامات گفتند که دولت همچنین در برنامه برنامه ایمن سازی جهانی خود ، موجودی ویال ها را در اختیار دارد که در صورت کمبود نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در همین حال ، سازندگان ویال همچنین به دنبال فناوری نوآورانه برای تولید ویال هایی هستند که می تواند حتی دوزهای بیشتری را نیز حمل کند. این مدیران می توانند در آینده مفید واقع شوند زیرا هند احتمالاً پس از راه اندازی واکسن به تقاضای بزرگ صادراتی و همچنین نیازهای محلی آن برای واکسن پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *