مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند 46،000 مورد جدید ثبت کرده است که بالاترین میزان در 3 روز گذشته ، Health News ، ET HealthWorld است

1 min read

هند 46000 مورد جدید ثبت کرده است که بالاترین میزان در 3 روز گذشته استشبکه خبری تایمز

دهلی نو: برای سومین روز متوالی ، هند تعداد کمی بیشتر از ویروس کرونا در مقایسه با روزهای متناظر هفته قبل را گزارش کرد ، این در حالی است که می تواند نشانه های مسطح شدن منحنی کووید باشد که به مدت هفت هفته به شدت در حال کاهش بود .

این کشور در روز سه شنبه 46333 مورد Covid-19 جدید ثبت کرده است که بالاترین میزان در سه روز گذشته بوده و بالاتر از تعداد گزارش شده در سه شنبه گذشته (43107 مورد) است. شمارش پرونده های Covid-19 در دو روز گذشته ، یکشنبه و دوشنبه ، نیز اندکی بیشتر از بلندی های ثبت شده در همان روزهای هفته قبل بود.

موارد Covid-19 معمولاً از یک الگوی هفتگی چرخه ای پیروی می کنند ، و کمترین تعداد آن همیشه در روزهای دوشنبه است و موارد به طور کلی در طول هفته پس از آن افزایش می یابد – اگرچه این الگو ممکن است در تمام هفته ها ادامه نداشته باشد. بنابراین ، مقایسه روز به روز با هفته قبل به شما اشاره می کند که منحنی به کدام سمت حرکت می کند.

تعداد کشته شدگان در این روز برای دومین روز متوالی از 500 نفر عبور کرد و روز سه شنبه 503 کشته گزارش شد. تعداد تلفات در روز دوشنبه 502 نفر بود ، در حالی که این تعداد در روزهای شنبه و یکشنبه به زیر 500 رسیده بود. در حالی که ماهاراشترا با 120 کشته در روز سه شنبه بالاترین آمار را در کشور ثبت کرد ، چتیسگره دومین تعداد کشته را با 58 نفر ثبت کرد. مرگ و میرها طی دو هفته گذشته به شدت در این ایالت افزایش یافته است.

READ  دانشمندان ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

ماهاراشترا پس از انجام گزارش روزانه از مارس تا اواسط ماه اکتبر ، در روز سه شنبه در مکان سوم آلودگی های تازه سقوط کرد. کرالا با 6862 مورد بیشترین موارد جدید را به خود اختصاص داده است و دهلی با 6،725 مورد پس از آن است. این بالاترین افزایش یک روزه موارد در پایتخت بود و اولین باری بود که شمارش از 6000 عبور کرد.

گزارش کامل در سایت www.toi.in

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *