مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

واکسن AstraZeneca Covid-19 آزمایشات بالینی را در چین آغاز می کند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن Covid-19 AstraZeneca آزمایشات بالینی را در چین آغاز می کندشانگهای: AstraZeneca Plc قصد دارد آزمایش های بالینی اولیه و میانی مرحله نامزد واکسن Covid-19 خود را در چین در سال جاری آغاز کند ، روز جمعه یک مدیر ارشد اجرایی اعلام کرد ، زیرا آماده سازی جهانی برای واکسن است.

نامزد واکسن در حال حاضر در مرحله نهایی آزمایشات بالینی در کشورهای دیگر است و AstraZeneca و شریک آن در این پروژه ، دانشگاه آکسفورد ، انتظار دارند داده ها از آزمایشات مرحله آخر امسال انجام شود.

پاسکال سوریوت ، مدیر عامل این شرکت ، در این هفته گفت ، در صورت موفقیت ، آنها درخواست تصویب موارد اضطراری را در بسیاری از کشورها به طور همزمان ارائه می دهند.

در چین ، این شرکت برای تولید واکسن در این کشور با Shenzhen Kangtai Biological Products معامله کرده است.

بر اساس این توافق نامه ، شنژن کانگتای ، یکی از برترین تولیدکنندگان واکسن در چین ، اطمینان خواهد داشت که ظرفیت تولید سالانه حداقل 100 میلیون دوز آزمایش آزمایشی AZD1222 تا پایان سال جاری را دارد.

لئون وانگ ، رئیس عملیات AstraZeneca در چین به رویترز گفت ، واکسن ممکن است تا اواسط سال 2021 پس از جمع آوری اطلاعات ایمنی از آزمایشات فاز 1 و فاز 2 در چین و داده های اثر بخشی از آزمایشات فاز 3 در خارج از کشور ، برای استفاده در چین تأیید شود.

READ  Natco Pharma از CIB & RC برای Chlorantraniliprole ، Health News ، ET HealthWorld ثبت نام می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *