مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

واکسن Covid-19 اسپری بینی Wantai برای شروع آزمایش مرحله میانی در چین ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن Covid-19 اسپری برای بینی Wantai برای شروع آزمایش مرحله میانی در چینپکن: داده های ثبت آزمایشات بالینی نشان داد ، پکن Wantai Biological Pharmacy Enterprise Co Ltd قصد دارد در ماه جاری آزمایش بالینی واکسن کرونا ویروس اسپری بینی را آغاز کند.

محققان گفته اند که واکسن اسپری می تواند یک جایگزین برای تزریق مشترک در بازو ، با تقلید از عفونت طبیعی ویروس تنفسی ، پاسخ های ایمنی خاص را در مجاری تنفسی ایجاد کند.

یک مطالعه فاز 2 با حضور 720 شرکت کننده ، که توسط یک مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در سطح شهر در استان شرقی جیانگ سو اداره می شود ، از 17 نوامبر انجام خواهد شد ، که یک رکورد در ردیاب ردیابی بالینی چین به تاریخ جمعه نشان می دهد.

این رکورد ثبت شده نشان می دهد که این آزمایش واکسن را در فواصل دو یا سه هفته انجام می دهد و ایمنی و توانایی آن را در ایجاد پاسخ های ایمنی آزمایش می کند.

نامزد از ویروس آنفلوانزا ضعیف شده برای انتقال قطعه ژنتیکی پروتئین ویروس کرونا استفاده می کند. مطالعه فاز 2 همچنین ارزیابی خواهد کرد که چگونه آنتی بادی های موجود در برابر نوع خاصی از ویروس آنفلوانزا در افراد سالم بر واکسن تأثیر می گذارند.

پکن وانتای بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

محققان در انگلیس همچنین در حال بررسی نسخه های استنشاقی نامزدهای واکسن Covid-19 هستند تا ببینند آیا آنها یک پاسخ ایمنی موضعی در دستگاه تنفسی ارائه می دهند یا خیر.

READ  Sinovac برای 600 میلیون دوز ظرفیت برای Covid ، Health News ، ET HealthWorld در نظر گرفته شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *