مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

واکسن Sputnik V در شبکه های اجتماعی ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld به طور مستقیم پخش می شود

1 min read

واکسن Sputnik V به طور مستقیم در شبکه های اجتماعی پخش می شودصندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) ، صندوق حاکمیت ثروت روسیه و مرکز ملی میکروبیولوژی و اپیدمیولوژی گاماله ، با حمایت شرکای بین المللی ، در حال راه اندازی یک کمپین در سراسر سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی برای ارائه اطلاعات به روز و افزایش آگاهی هستند در مورد واکسن Covid-19 روسی در سراسر جهان. در این کمپین از هشتگ #SputnikV استفاده خواهد شد.

بر اساس بیانیه مطبوعات ، کمپین رسانه های اجتماعی بر پیشرفت آزمایشات بالینی Sputnik V ، تولید و واکسیناسیون گسترده در کشورهای مختلف متمرکز است. در طول این کمپین ، دانشمندان مرکز Gamaleya داستان فناوری و ایجاد واکسن Sputnik V را بیان می کنند ، در حالی که افرادی که تلقیح Sputnik V را دریافت کرده اند ، تجربیات و افکار شخصی خود را به اشتراک می گذارند.

کانال های رسانه های اجتماعی Sputnik V همچنین به بستر اصلی تحویل انحصاری اخبار مهم در مورد واکسن ، انتشار آخرین داده ها در مورد تعداد افراد واکسینه شده و داده های تولید واکسن تبدیل خواهند شد. کانال ها همچنین رویدادهای زنده را با اعلامیه های مهم و تفسیرهای تخصصی حمل می کنند. اطلاعات مربوط به Sputnik V در سیستم عامل های زیر در دسترس خواهد بود:

در توییتر – @ sputnikvaccine

در فیس بوک – @ sputnikvaccine

در اینستاگرام -sputnik_vaccine

در یوتیوب – Sputnik V

بر اساس این بیانیه ، Sputnik V اولین واکسن ثبت شده در جهان است که بر اساس یک پلتفرم مبتنی بر ناقل آدنوویروس انسانی مورد مطالعه قرار گرفته است. در حال حاضر این واکسن در فهرست 10 واکسن کاندیدای برتر که به پایان آزمایشات بالینی و شروع تولید انبوه در لیست سازمان تجارت جهانی (WHO) نزدیک می شود ، قرار دارد. روسیه درخواستهای خود را برای ثبت سریع و صلاحیت Sputnik V به WHO ارسال کرد.

READ  AstraZeneca در فناوری RNA خود تقویت کننده Imperial با توجه به داروهای آینده سرمایه گذاری می کند ، Health News ، ET HealthWorld

آزمایش بالینی Sputnik V پس از ثبت نام در روسیه در حال انجام است و شامل 40،000 داوطلب است. آزمایشات بالینی Sputnik V در امارات ، هند ، ونزوئلا و بلاروس اعلام شده است.

Kirill Dmitriev ، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه ، گفت ، “کارزار رسانه های اجتماعی ما بر روی ارائه اطلاعات به روز در مورد تلاش واکسن برای مخاطبان جهانی متمرکز خواهد بود ، اما فراتر از این هدف نیز این است که بشریت را امیدوار کند که به زودی قادر به رها شدن از بیماری همه گیر Covid-19 و بازگشت به زندگی عادی بدون قفل و صورت است. در این زندگی مردم دوباره می توانند با دوستانشان ملاقات کنند ، به موزه ها ، تئاترها و رستوران ها بروند و همچنین به کشورهای مختلف سفر کنند. مشاغل دوباره با ارائه مشاغلی که رفاه کارمندان و خانواده های آنها را تضمین می کنند ، باز خواهند ماند. ما از همه مردم در کشورهای مختلف دعوت می کنیم که به کمپین ما بپیوندند و از تلاش های ما برای واکسن Sputnik V حمایت کنند “.

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) صندوق سرمایه داری مستقل روسیه است که در سال 2011 برای سرمایه گذاری مشترک در سهام ، در درجه اول در روسیه ، در کنار سرمایه گذاران معتبر مالی و استراتژیک تأسیس شده است. RDIF به عنوان یک کاتالیزور برای سرمایه گذاری مستقیم در اقتصاد روسیه عمل می کند. شرکت مدیریت RDIF در مسکو مستقر است. در حال حاضر ، RDIF تجربه اجرای موفقیت آمیز مشترک بیش از 80 پروژه با شرکای خارجی با مجموع بیش از 1.9 تن RUB و پوشش 95٪ مناطق فدراسیون روسیه را دارد. شرکت های تولید سهام RDIF بیش از 800،000 نفر استخدام کرده و درآمد کسب می کنند که معادل بیش از 6٪ از تولید ناخالص داخلی روسیه است. RDIF مشارکت های مشترک استراتژیک با سرمایه گذاران مشترک بین المللی برجسته از بیش از 18 کشور که مجموعاً بیش از 40 میلیارد دلار است ، ایجاد کرده است.

READ  Bharat Parenterals برای تعلیق خوراکی فوپیراویر ، DCGI سر تکان می دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *