مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ودوموستی گزارش داد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld یک شرکت روسی به دنبال تولید داروی COVID-19 بدون حق ثبت اختراع است.

1 min read

ودوموستی گزارش می دهد که یک شرکت روسی به دنبال تولید داروی COVID-19 بدون حق ثبت اختراع استمسکو ، – روزنامه ودوموستی روز دوشنبه گزارش داد که داروسازی روسی Pharmasyntez از کرملین اجازه تولید نسخه عمومی درمان مجدد درمان COVID-19 شرکت Gilead Science را درخواست کرده است.

ویکرام پونیا ، مدیر شرکت ، امسال به رویترز گفته بود که فارماسیانتز مستقر در سیبری قبلاً با درخواست مجوز داوطلبانه برای تولید و توزیع دارو در روسیه به Gilead مراجعه کرده است.

ودوموستی گزارش داد ، با استناد به نامه ای که پونیا به چندین وزارتخانه روسیه ارسال کرده است ، این دارو قادر به تولید دارو نبود زیرا از طریق حق ثبت اختراع محافظت می شود و Gilead به درخواست مجوز داوطلبانه پاسخ نداد.

فارماسیانتز بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

ثبت روسیه نشان داد که شرکت روسی آزمایش بالینی داروی عمومی با نام Remdeform را روی 300 بیمار در 23 بیمارستان روسیه به اتمام رسانده است.

Gilead چنین اجازه ای را برای تولید داروی خود به تولید کنندگان 127 کشور اعطا کرد. گیلاد گفته است که این کشورها عمدتا کشورهای کم درآمد و یا کشورهایی هستند که موانع قابل توجه دیگری برای دسترسی به بهداشت و درمان دارند.

ودوموستی گزارش داد ، كه در آن دولت به منظور حفظ امنیت و دفاع ملی ، در نامه خود ، از دولت روسیه خواسته است كه روند صدور مجوز اجباری را فعال كند.

(گزارش توسط آنتون کلودیازنی ؛ نگارش: پولینا ایوانوا ؛ ویرایش ادموند بلر)

READ  پیمان جوهر سان فارما ، داروهای دارویی Ferring برای معرفی داروی زنان و زایمان در هند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *