مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزیر ارشد آرویند کجریوال ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

دهلی مورد موج سوم پرونده های Covid قرار گرفته است: وزیر ارشد آرویند کجریوالدهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی روز چهارشنبه گفت که افزایش اخیر موارد ویروس کرونا در پایتخت ملی را می توان “موج سوم” نامید.

“موارد Covid-19 افزایش یافته است. ما می توانیم این را موج سوم موارد Covid در اینجا بنامیم. از سپتامبر تا اکتبر ، پرونده ها رو به زوال است. ما وضعیت را رصد می کنیم و همه اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. کمبود تخت در بیمارستان و زیرساخت های پزشکی “، وی گفت.

اظهارات وزیر ارشد وزیر در حالی که وی در دهکده هیرانکی به سر می برد برای بررسی اثر فرآیند تجزیه زیستی تبدیل مواد ریز به کود بود. “در همه مزارع دهلی ، ما در 13 اکتبر توسط م Instituteسسه PUSA مواد شیمیایی تجزیه کننده زیستی را پاشیدیم. امروز همه مواد ریشه ای به کود تبدیل شده اند. دهلی راهی برای سوزاندن مواد ریخته شده است. امیدوارم این آخرین سالی باشد که هوا را تحمل می کنیم آلودگی ، “کجریوال گفت.

وی گفت: “كشاورزان نمی خواهند مواد خرد شده را بسوزانند. ما همچنین دادگاه عالی را در این باره آگاه خواهیم كرد. دولت های ایالتی نیز باید این راه حل را اتخاذ كنند. در دهلی ، فقط 20 لك لك به طول انجامید تا این محلول پاشیده شود.”

رئیس وزیر گفت که به زودی تصمیمی در مورد استفاده و فروش ترقه باز گرفته خواهد شد.

READ  هند 12،899 مورد جدید ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را ثبت کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *