مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پانل خانه ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

هنجارهای قیمت گذاری برای بیمارستان های خصوصی ممکن است جان افراد را نجات داده باشد: پنل خانهدهلی نو: کمیته دائمی بهداشت در پارلمان ادعا کرده است که یک مدل قیمت گذاری پایدار می تواند بسیاری از مرگ و میر کودکان در کشور را به دلیل تخت ناکافی در بیمارستان های دولتی و عدم وجود دستورالعمل های خاص برای درمان در میان افزایش موارد و جلوگیری از هزینه های گزاف بیمارستان های خصوصی جلوگیری کند.

رئیس کمیته ، Ram Gopal Yadav ، عملاً گزارش “شیوع بیماری Covid-19 و مدیریت آن” را به رئیس Rajya Sabha M Venkaiah Naidu ارائه داد ، که برای اولین بار توسط هر هیئت پارلمانی در زمینه مدیریت بیماری همه گیر توسط دولت ارائه شده است.

این هیئت با تأکید بر اینکه هزینه های مراقبت های بهداشتی در کشور با 1.3 میلیارد نفر جمعیت “بسیار ناچیز” است ، اظهار داشت: شکنندگی اکوسیستم بهداشتی هند مانعی بزرگ در ایجاد پاسخ موثر در برابر بیماری همه گیر است.

“بنابراین ، این کمیته به شدت به دولت توصیه می کند که سرمایه گذاری های خود را در سیستم بهداشت عمومی افزایش دهد و تلاش های مداوم برای دستیابی به اهداف سیاست ملی بهداشت تا 2.5 سال از تولید ناخالص داخلی را طی دو سال انجام دهد ، به عنوان برنامه زمانی تعیین شده سال 2025 در این فاصله بسیار دور و بهداشت عمومی نمی تواند به خطر بیفتد. “

کمیته توصیه کرده است که باید کلینیک های پس از Covid راه اندازی شود. این پیشنهاد می گوید: “حتی در میان افرادی که بهبود می یابند ، عوارض بیداد می کنند و جدی هستند. بنابراین باید پیگیری های منظم و جامعی در بین افراد انجام شود.”

READ  پیاده روی های معمول ، ثبت نام OPD در AIIMS از فردا به طور موقت بسته شد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

کمیته با بیان اینکه عموم مردم به دلیل عدم وجود یک سیستم بهداشتی درمانی مجبور به تروما و پریشانی شدند ، مشاهده کرد که تعداد تخت های بیمارستان دولتی در کشور برای رسیدگی به تعداد فزاینده بیماران کوویید و غیر کووید کافی نیست.

این گزارش با تأکید بر لزوم مشارکت بهتر بین دولت و بیمارستان های خصوصی در پی بیماری همه گیر و کمبود مراکز بهداشتی درمانی دولتی ، گفت: “این کمیته از این نظر است که دستیابی به یک مدل قیمت گذاری پایدار برای درمان بیماران Covid می تواند از بسیاری از مرگها جلوگیری کرده اند. ” این کمیته معتقد است که مراقبت های بهداشتی باید به سمت پوشش بهداشت جهانی حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *