مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پزشکان بیشتری به اعتراضات هندو رائو ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld پیوستند

1 min read

پزشکان بیشتری برای پیوستن به اعتراضات هندو رائودهلی نو: چهار ماه بدون حقوق ، انجمن پزشكان مقیم (RDA) بیمارستان هندو رائو كه توسط شركت شمالی اداره می شود ، اعتراض خود را حتی در شهر دوسههرا ادامه داد و مظهر “vetan chor (دزد حقوق) راوانا” را در محل سوزاند.

انتظار می رود پزشکان ارشد روز دوشنبه برای ابراز همبستگی با انجمن ، که شب گذشته نیز در محل کاناتت اعتراض کردند ، به مرخصی عادی غیر رسمی بروند.

برخی از پزشکان ارشد گفتند که کارکنان پیراپزشکی ، پرستاران و پزشکان ارشد احتمالاً طی چند روز دیگر به اعتصاب خواهند پیوست. چنین اعتصابی بر خدمات در پنج بیمارستان بزرگ – هندو رائو ، گیرداری لال ، کاستوربا ، راجان بابو و MVID – همراه با داروخانه ها و مراکز زایمان که بیش از 10 هزار بیمار روزانه برای معالجه به آنها مراجعه می کنند ، تأثیر می گذارد.

شهردار جی پراکاش در محل dharna با پزشکان معترض دیدار کرد. “من با آنها نشستم و در مورد مسائل آنها بحث کردم. ما در حال تلاش برای تنظیم حقوق با فشار بر دولت دهلی هستیم و به زودی راه حلی برای آن پیدا خواهد شد. ما همچنین به انجمن پزشکی دهلی مراجعه کرده ایم. ”

در شب ، بیش از 20 پزشک با استفاده از استتوسکوپ و کت سفید ، و پوسترهایی را که در دست داشتند ، می توانند در نقاط جدا شده در CP ایستاده باشند. دکتر Abhimanyu Sardana ، رئیس RDA ، گفت که هیچ مصوبه ای در ملاقات با شهردار یافت نمی شود و اعتراضات ادامه خواهد یافت.

READ  Corona ضروری مادر اختراع ، Health News ، ET HealthWorld می شود

“ما تا زمانی که حقوق قانونی ما پرداخت نشود دیگر به کار خود برنخواهیم گشت. پزشکان با بحران شدید مالی روبرو هستند و حتی نمی توانند وام ، اجاره و EMI خود را پرداخت کنند. ادامه زندگی روزمره ما دشوار شده است. ”

یک پزشک ارشد گفت که در زمانی که به دیگران پاداش و سایر بازپرداخت ها برای کار در طول بیماری همه گیر پرداخت می شد ، آنها حتی چهار ماه حقوق اساسی هم نگرفته اند.

وی ادامه داد: “طی 21 روز گذشته ، پزشکان اعتراض کرده اند اما هیچ کس حاضر نیست حقوق ما را پرداخت کند. اکنون صبر و تحمل ما فرسوده است ، “یک رئیس بخش در بیمارستان هندو راو گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *