مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پس از 4 روز ، اندکی افت در تعداد موارد روزانه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

پس از 4 روز ، در تعدادی از موارد روزانه اندکی فرو برویدپس از چهار روز متوالی افزایش ، شمار روزانه پرونده های هند در روز شنبه حتی در حالی که سه ایالت بالاترین پریشانگی یک روزه خود را گزارش کردند و موج ویروس در چندین ایالت دیگر ادامه داشت ، در روز شنبه به میزان ناچیزی کاهش یافت.

هند در روز 45،397 مورد جدید گزارش کرد که کمی کمتر از تعداد روز گذشته 46،328 بود ، طبق داده های جمع آوری شده توسط TOI از دولت های ایالتی. تعداد کشته شدگان در روز ، 500 نفر ، نیز از تعداد سه روز گذشته ، که بیش از 560 نفر بود ، کاهش یافته بود. با این کار ، کل پرونده های قضایی کشور به 90،95،398 نفر افزایش یافت در حالی که تعداد کلی این رقم 1،33،211 نفر بود.

راجستان ، گجرات و هیماچال پرادش بالاترین آمار روزانه خود را در تعداد موارد ثبت کرده اند که برای اولین بار از زمان شیوع بیماری همه گیر تعداد 3000 نفر در راجستان را پشت سر گذاشته است. این ایالت 3،007 مورد عفونت را ثبت کرده در حالی که گجرات 1515 مورد را ثبت کرده است. هیماچال پرادش نیز در 24 ساعت گذشته با 915 مورد گزارش شده از ایالت تپه در میان یک موج عظیم Covid-19 قرار داشت. موارد در مادیا پرادش نیز در حال افزایش بود ، با ایالت گزارش 1700 عفونت تازه ، بالاترین تعداد روزانه از 14 اکتبر است.

موارد فعال در این کشور روز شنبه نزدیک به 500 مورد افزایش داشت. این فقط دومین بار از اول اکتبر بود که تعداد افزایش خالص در یک روز را ثبت می کند. گزارش کامل در سایت www.toi.in

READ  چین واکسن CoronaVac Covid-19 را برای کودکان بالای 3 سال مجاز می داند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *