مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پلیس Gurugram برای بررسی موارد قرنطینه Covid از طریق ژئوفیسینگ ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

پلیس Gurugram برای بررسی موارد قرنطینه Covid از طریق حصار کشی زمینیبا اتخاذ یک رویکرد علمی و اجتماعی بیشتر برای بررسی افراد قرنطینه در میان بیماری همه گیر Covid-19 ، پلیس Gurugram به زودی بازدیدهای فیزیکی را انجام می دهد تا بررسی کند افراد قرنطینه از دستورالعمل های قرنطینه در خانه پیروی می کنند یا خیر. این کار از طریق فناوری ژئوفنسینگ انجام خواهد شد.

فناوری Geofencing یک مرز مجازی است که در اطراف شخص با استفاده از مکان های تلفن همراه شخص ایجاد می شود.

اگر شخص در حال حرکت فراتر از مرز باشد ، بلافاصله هشدار ایجاد می شود. یک مقام پلیس گفت ، بر اساس هشدار ، پلیس می تواند وارد عمل شود یا از مکان آنها بازدید کند و اطمینان حاصل کند که آنها در خانه هستند.

رئیس پلیس Gurugram KK Rao گفت اگر در هنگام بررسی فیزیکی پلیس ، بیماری در منزوی خانه یافت نشود ، طبق قوانین ، علیه متخلفان اقدام می شود.

مطابق رهنمودهای دولت ، بیماران Covid-19 که در منزل منزوی هستند ، باید تا زمانی که از عفونت بهبود نیابند ، از قوانین قرنطینه پیروی کنند.

با این حال ، مقامات بهداشتی مشکوک بودند که بیماران آلوده معمولاً در منزل منزوی نمی مانند و به بیرون از خانه می روند و از بازارها و سایر مکانهای شلوغ که به دلیل گسترش عفونت است بازدید می کنند.

“ساکنان خودشان از بایدها و نبایدها در مورد ویروس جدید کرونا می دانند. پلیس Gurugram قبلاً فعالیت های گسترده آگاهی رسانی درباره ویروس را برای ایمنی ساکنان آغاز کرده است. اکنون پلیس بیشتر روی ردیابی تماس گسترده ، بازدیدهای فیزیکی از خانه جدا خواهد شد. ، اجرای دقیق و افزایش مراقبت در مناطق کانون برای ردیابی موارد Covid-19 ، “رائو گفت.

READ  CoWIN مسدود کردن ورود کاربران به بیش از 1000 جستجو در اسلات ، 50 OTP در 24 ساعت ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

وی افزود: ایمنی نیروی پلیس در برابر ویروس به همان اندازه مهم است و آنها از طریق فیلم ها و روش های دیگر برای در امان ماندن از ویروس به پلیس آموزش می دهند ،

“برای ردیابی تماس ، که یکی از جنبه های مهم مهار شیوع ویروس جدید کرونا است ، پلیس شهر شروع به استفاده از فن آوری ژئوفنسینگ برای ردیابی افرادی که قرنطینه شده اند می کند و اگر کسی تخلف کند هشدار به مقامات ارسال می شود. قوانین قرنطینه ، “رائو اضافه کرد.

این منطقه گزارش داد که 33،778 مورد Covid-19 را تأیید کرده است ، پس از آن تقریباً 4،261 نفر تا روز شنبه در منزل منزل بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *