مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

چه اتفاقی برای پزشکی می افتد که در برابر تبدیل شدن به یک ماشین درآمدزا مقاومت می کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

تصویر نماینده
تصویر نماینده

من در هنگام قفل کردن در مورد ظاهر خودم لقب گرفته بودم. اما آن روز من ساری و گل مارک تجاری خود را در موهایم پوشیدم ، زیرا جلسه ای با رئیس برنامه ریزی شده بود. من از بدو تأسیس بخشی از این بیمارستان شرکتی بودم. اکنون شایعات مربوط به “تغییر ساختار” بخشهای مختلف بسیار زیاد شد و من با انزجارهای مشکوک پر شدم.

سرها می چرخیدند و قرارداد سالانه من یک ماه دیگر به پایان می رسید. من خودم را برای هر آنچه در پیش رو داشتم آماده کردم اما آنچه کاملا تعجب آور بود این بود که رئیس بیمارستان ضروری ندانست که وقت روز خود را به من بدهد. بدون مجوز از تعامل مستقیم ، یک واسطه به من گفت که خدمات دیگر دیگر لازم نیست.

گویی آنها در حال پرواز کردن از یک مگس بودند. نه تنها خاتمه دادن ، بلکه روشی که آنها مرا به چرا می اندازند صدمه می زند. اینکه سال های معاشرت به این ترتیب به پایان می رسید فراتر از درک بود. آیا من حتی لیاقت “متشکرم” یا “خداحافظی” را نداشتم؟ ذلتم را در پشت صورت ماسک مانند پنهان کردم ، با سر بالا بیرون رفتم.

من به خوبی می دانم که شرکت هیچ احساسی ندارد. آنها فقط یک زبان را می فهمند ، در واقع فقط یک کلمه “درآمد” است و نمودار درآمد من به دلخواه آنها نبود – از همان روز. تخصص ، تجربه ، وفاداری مهم نیست. من به نسلی تعلق دارم که با توجه به چنین چیزهایی فروشگاه بزرگی را رقم می زنم اما نسل جوان بازی خود را انجام می دهند. از حاشیه “ماشین های درآمدزا” جدیدی را که آنها استخدام کرده اند مشاهده کردم که وقتی پیشنهاد سودآوری بیشتری به دستشان می رسد بدون هیچ گونه عملکردی از حصار پریدند. این شرکت آنچه را که داده بود به دست آورد و اگرچه من این بازی را درک می کردم ، اما هرگز نتوانستم خودم را برای انجام آن بازی کنم.

READ  دهلی برای کمک به ارتش برای عملیات Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld کمک می کند

من همچنین مشاهده کرده ام که پزشکان را با روشی خروشان از سایر مسسات با وعده MG چاق (حداقل تضمین مقدار مشخصی پول) و عروسک های چاپلوسی ، فریب پزشکان را می دهند. تیم های بازاریابی بی وقفه این پزشکان را شکار می کنند تا جایی که آنها را به تله ای جلب می کنند که دیگر جایی برای بازگشت وجود ندارد.

خواسته های جدید “پسر چشم آبی” با اشتیاق برآورده می شود ، وسایل مورد نیاز او به سرعت خریداری می شوند ، فضای مورد نیاز برای ضرب پول به راحتی فراهم می شود. مهمانی ها به احترام وی برگزار می شود ، گفتگوها توسط وی در هتل های پنج ستاره ، در تالارهای گفتگوی عمومی و سایر مناطق اسکان بیمار صورت می گیرد. پزشکی که منیت او بسیار ناز شده است ، فکر می کند که او پادشاه است. هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست.

او که پل های خود را سوزانده است ، یا تحویل می دهد یا بهای آن را در قالب صد تحقیر بزرگ و کوچک می پردازد. او اکنون کاملاً در رحمت این مزدوران است که پس از مدتی هیچ کاری در کاهش MG خود با این ادعا ندارند که بازدهی را که از نظر “درآمد” به آنها تعلق می گیرد ، نمی دهد. در ناامیدی برخی پزشکان به استفاده از ابزارهای غیراخلاقی خلاصه می شوند. کسانی که نمی توانند خود را تا این حد پایین بیاورند به طور ناخواسته بیرون رانده می شوند.

موفقیت برای من هرگز از نظر پول سنجیده نشد. این تشکر از بیماران ، احترام به همکاران من و خواب آشفته در شب است که فقط یک وجدان پاک می تواند اطمینان حاصل کند. من آتش در شکمم نبودم تا شمعهایم را از دو طرف بسوزانم تا اینکه مرده افتادم. من نیاز به سفر ، خواندن ، نوشتن ، شنا کردن داشتم. علاوه بر لذت بردن از کار من ، از زیبایی طبیعت و عشق خانواده ام لذت ببرم. در نتیجه من حالت “مشاور بازدید” را انتخاب کردم. به این پزشکان نه حقوق می دهند و نه MG – این “jitna kamao utna khao” است که برای اوقات فراغت خودم خوب بود.

READ  "گدایی ، قرض یا دزدی ، به نظر می رسد زندگی انسان برای دولت مهم نیست": HC ، مرکز کمبود اکسیژن در بیمارستان های بیماران Covid-19 را ایجاد می کند

بعد از شوک اولیه در اخراج ، مهمتر از همه در شیوه اخراج از کار ، متوجه شدم که این بهترین اتفاقی است که برای من افتاده است. با موج دوم Covid که با شدت کامل پیش می رود ، حضور در OPDs در یک بیمارستان Covid ، پذیرایی از بیماران EWS از مناطق قرمز به صورت رایگان و انبوهی از کارمندان دولت مرکزی با هزینه خنده آور 150 روپیه ، زیرا هزینه های مشاوره ارزش خطر من را ندارد زندگی برای

با تمدید نکردن قرارداد من ، این شرکت ممکن است جان من ، یک شهروند مسن آسیب پذیر را که مبتلا به بیماری مشترک است ، نجات داده است و ممکن است روزی در پایان از آنها بخاطر آن تشکر کنم. همانطور که دالایی لاما گفته است ، “گاهی اوقات عدم دستیابی به خواسته های شما یک ضربه شگفت انگیز است.”

نویسنده این مقاله در بخش خصوصی ، متخصص زنان و زایمان ، در یک بیمارستان خصوصی فعالیت داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *