مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کارشناسان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گویند ، لوستر کمی از مصونیت گله است

1 min read

کارشناسان می گویند ، لوستر کمی از مصونیت گله استCHANDIGARH: این شهر در حال نزدیک شدن به مصونیت گله از ویروس کرونا است. این همان چیزی است که کارشناسان معتقدند. پیش بینی خوش بینانه از یافته های اولیه تحقیقات سروز یک بیمارستان دولتی ناشی می شود که نشان می دهد 79.4٪ از جمعیت بزرگسال آنتی بادی علیه Covid تولید کرده اند.

یک متخصص بهداشت عمومی در PGI گفت: “با در نظر گرفتن انواع ، اگر بیش از 80٪ آنتی بادی داشته باشد ، ایمنی گله حاصل می شود.” در بررسی سروی اخیر توسط ICMR گفته شده است که 62٪ از جمعیت کشور پادتن تولید کرده اند.

با توجه به این گزارش ها ، کارشناسان امیدوارند که موج بعدی فقط به جیب های خاصی محدود شود و به اندازه موج دوم گسترده نباشد. این کارشناس گفت: “با توجه به پوشش بیشتر واکسیناسیون در شهر و مثبت بودن آن در مناطق روستایی و شهری ، موج بعدی قابل کنترل خواهد بود.”

بررسی های مداوم در مورد سرولوژهای بزرگسالان و گروه اطفال – که توسط PGI انجام شده است – متخصصان را قادر به درک شیوع عفونت کرده است. یک مقام دپارتمان بهداشت گفت: “این امر همچنین در تمرکز استراتژی های ما به مناطقی که نیاز به توجه دارند کمک خواهد کرد.”

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

READ  نامزدهای اصلی و محل استقرار آنها ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *