مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کارشناسان در وبینار PHDCCI ، Health News ، ET HealthWorld به آینده سلامت دیجیتال خوش بینی نشان می دهند

1 min read

کارشناسان در وبینار PHDCCI به آینده سلامت دیجیتال خوش بینی نشان می دهندپیش بینی می شود بازار تجهیزات پزشکی پوشیدنی تا سال 2023 به بیش از 27 میلیون دلار برسد ، جهشی چشمگیر از تقریبا 8 میلیون دلار در سال 2017 ، Pradeep Multani ، معاون رئیس جمهور ، PHDCCI ، هنگام سخنرانی در وبینار سلامت دیجیتال: آینده ، سری III در دستگاه های سلامت دیجیتال سیار: نقشه راه Covid-19 Pandemic Impact و Mobile Digital Health.

مولتانی همچنین در مورد اورژانس مراقبت های بهداشتی جهانی به رهبری بیماری Coronavirus 2019 (COVID-19) صحبت کرد که شکاف های مربوط به مدیریت همه گیری را حتی در پیشرفته ترین اقتصادهای جهان نیز نشان داده است.

دکتر N. Subramanian ، رئیس کمیته بهداشت ، PHDCCI و مدیر خدمات پزشکی ، بیمارستان های Indraprastha Apollo ، همانطور که صحبت می کرد ، دسترسی دیگر به جغرافیا بستگی ندارد ، بهداشت از راه دور به طور قابل توجهی به چالش های عمده مراقبت های بهداشتی مانند دسترسی ، در دسترس بودن و مقرون به صرفه بودن رسیدگی می کند. در مورد نقش فناوری سلامت دیجیتال در آموزش پزشکی ، مشاوره های متقابل. وی گفت: هزینه 45 تریلیون دلار صرفاً برای درمان بیماری های غیرواگیر می تواند با استفاده از فناوری های بهداشت دیجیتال به حداقل برسد.

Levi Shapiro ، بنیانگذار ، mHealth Israel ، با بیان توضیح درباره تأثیر مثبت همه گیری در ابتدای راه اندازی شرکت سلامتی ، گفت: “Covid برای استارت آپ های سلامت دیجیتال بسیار خوب بوده است ، جایی که کل بودجه با افزایش اعتبار پزشکی از راه دور به همه زمان می رسد تا سه بار “. وی افزود: بیش از 80 درصد بودجه شرکت های نوپا در اسرائیل از هوش مصنوعی در فناوری خود استفاده می کنند.

READ  شرکت های داروسازی آنلاین موج دوم ، افزایش اخبار سفارشات گسترده را مشاهده می کنند ، Health News ، ET HealthWorld

مدیر عامل AMTZ ، دکتر Jitendar Sharma معتقد است که سلامت دیجیتال موبایل یک محصول نیست ، بلکه یک فرآیند است. وی در مورد سه سبد نوآوری در سلامت دیجیتال ، از برنامه طب سنتی و در حال تکامل پزشکی تا پوشیدنی های هوشمند تا نفوذ سلامت موبایل در تجهیزات پزشکی صحبت کرد.

دکتر شارما جزئیات EMRAI (اتحاد الکترونیکی سوابق پزشکی هند) را که از دو بخش ارائه دهنده و کاربر بخش خدمات برای دسترسی به سوابق بیماران تشکیل شده است ، به اشتراک گذاشت. وی خاطرنشان كرد: “نیاز به ایجاد بستر وجود دارد تا ثبت اطلاعات بیمارانی كه هر بیمارستان كوچكتری نیاز به ورود به آنها در مناطق روستایی دارد نیز برای هر بیمارستان آسان تر شود.”

مدیر اصلی PHDCCI Vivek Seigell كه مجری جلسه بود گفت كه PHDCCI برای ایفای نقشی حیاتی در ایجاد مركز تعالی سلامت دیجیتال با AMTZ در Vizag پشتیبانی می كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *