مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کارکنان بهداشتی در لوديانا ممکن است واکسن Covid را از ژانویه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld شروع کنند

1 min read

کارمندان بهداشت در لودیانا ممکن است واکسن Covid را از ژانویه شروع کنندلودیانا: ممکن است مقامات بهداشت منطقه شروع به اعطا کنند کووید 19 عکسهای واکسن از ژانویه به دولت و کارکنان بهداشتی خصوصی. بخش بهداشت در حال حاضر داده های کارکنان مراقبت های بهداشتی خود در این منطقه را برای استفاده از واکسن در زمان موجود بودن آماده کرده است.

یک افسر ارشد دپارتمان بهداشت ، که روند را زیر نظر دارد ، به تایمز هند گفت که آنها اکنون منتظر اطلاعاتی از مجموعه های خصوصی بهداشت هستند. “انتظار می رود موسسات خصوصی داده ها را طی یک هفته ارسال کنند. ما آن را در یک وب سایت دولتی که به همین منظور ساخته شده به روز می کنیم. ”

افسر اضافه کرد که آنها شنیده اند که نتایج مرحله سه آزمایش واکسن Covid-19 توسط یک شرکت معتبر تا پایان ماه نوامبر یا اوایل دسامبر انتظار می رود و این ایمن و موثر است. وی گفت اگر همه چیز خوب پیش برود ، تا ژانویه واکسیناسیون را شروع می کنند.

دکتر كیران ، مأمور ایمن سازی منطقه ای ، پیشتر به تایمز هند گفته بود كه آنها از هر زمان كه واكسن بخورد ، امكانات مناسبی برای ذخیره واكسن دارند.

مقامات دپارتمان بهداشت گفتند که آنها در فروشگاه واکسن منطقه فریزرهای عمیق و یخچال های مخصوص یخ دارند. شاخه ایمن سازی بخش از جمعیتی حدود 45 لک لودیانا پذیرایی کرده است ، بنابراین آنها در اداره فرآیند ماهر بودند. آنها افزودند که واکسیناسیون در مراحل مختلفی برای مدیریت موثر ورزش انجام می شود.

“از آنجا که متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم کار می کنند ، بنابراین باید از آنها محافظت شود تا بتوانند به طور م fightثر با آنها مبارزه کنند پاندمی، “رئیس Ludhiana گفت انجمن پزشکی هند دکتر سونیل کتیال.

READ  مرکز برنامه ریزی Covid انتشار واکس با HCWs برای اولین بار ، توزیع به یک سال ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld

دکتر پونیت جونجاا ، مسئول وظیفه ایمن سازی منطقه گفت که آنها ذخیره سازی اضافی برای واکسن دارند و می توانند واکسن ها را هنگام رسیدن ، با وانت های ویژه حمل کنند. این افسر اظهار داشت که آنها می توانند حدود پنج لک واکسن از این قبیل را که به صورت دسته ای تزریق می شود ، ابتدا به کارکنان مراقبت های بهداشتی تحمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *