مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

“کالج های پزشکی را برای موج دوم آماده نگه دارید” ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

اوتار پرادش: لكنو: حتی اگر وضعیت Covid-19 در UP بهبود یافته باشد ، به غیر از NCR و مناطق مجاور ، دولت همچنان در حالت آماده باش است و به طور فعال در حال آماده سازی برای مقابله با موج دوم عفونت ها است ، اگر به ایالت برخورد كند.

سورش خانا ، وزیر آموزش پزشکی ، دستورالعمل های خاصی را برای کالج های پزشکی صادر کرده است تا آمادگی لازم را برای مقابله با احتمال افزایش موارد در بعد از دیوالی داشته باشند.

“میزان مثبت بودن مورد و میزان مرگ و میر در UP کاهش یافته و کمتر از میانگین ملی است ، اما تغییر آب و هوا و فصل جشن می تواند بسیاری از بیماران را ترک کند. بنابراین دستورالعمل هایی برای تهیه و آماده سازی به کالج ها و م institutionsسسات پزشکی صادر شده است. “

وی همچنین به مسئولان گفت كه اطمینان حاصل كنند كه مراقبت های غیر كووید به زودی 100٪ عادی بودن را به دست می آورد.

در همین حال ، تعداد Covid-19 در ایالت پنجشنبه با اضافه شدن 2،278 مورد جدید در 24 ساعت گذشته به 5.05 لک رسید. تعداد بهبودی ها نیز با بهبود 1870 بیمار دیگر به 4.75 لک افزایش یافت.

مقامات بهداشتی از افزایش موارد در برخی از مناطق ، به ویژه در مناطق غربی غرب ابراز نگرانی کردند. آلوک کومار ، دبیر اصلی ، بهداشت و رفاه خانواده ، گفت: “وضعیت در مناطق دیگر طبیعی است ، اما موارد در برخی از مناطق غربی UP ، به ویژه در NCR ، به میزان ناچیزی در حال افزایش است.”

READ  بیمارستان های 4 پی وی سی برای شارژ اضافی رزرو شده اند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

به گفته مقامات ، تیم های نظارتی 21 مورد مرگ و میر ناشی از تخمدان را ثبت کرده اند و تعداد آنها 7302 نفر بوده است.

کومار گفت که تعداد موارد در حال کاهش است ، اما خطر ابتلا به عفونت هنوز هم بالا است.

“پس از کاهش هر روز برای نزدیک به هفت هفته ، موارد Covid-19 در چند روز گذشته یک افزایش خفیف را ثبت کرده اند. افزایش فعالیت در اطراف جشنواره ها و تغییر آب و هوا باعث گسترش ویروس می شود. پیشگیری تنها زره پوش در برابر ویروس است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *