مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کاندید واکسن Covid-19 بیمارستان West China وارد آزمایش میانی انسان ، Health News ، ET HealthWorld می شود

1 min read

کاندید واکسن Covid-19 بیمارستان West China وارد مرحله آزمایش انسانی می شودپکن: مقامات استان سیچوان جنوب غربی چین روز سه شنبه گفتند: یک واکسن آزمایشی کرونا ویروس که توسط بیمارستان West China ساخته شده است ، در مرحله آزمایش انسانی قرار دارد.

داده های ثبت کارآزمایی بالینی چین نشان داد که یک آزمایش فاز 2 برای ارزیابی ایمنی و توانایی ایجاد پاسخ ایمنی نامزد بیمارستان ، که از 17 نوامبر برگزار می شود ، 960 شرکت کننده با سن بالای 18 سال را استخدام می کند.

هلدینگ داروسازی شانگهای ، که در یک شرکت مشترک تولید واکسن سرمایه گذاری کرده است ، روز دوشنبه گفت که آزمایشات فاز 1 و فاز 2 می تواند در سال جاری به پایان برسد.

به گفته شانگهای فارما ، نامزد از پروتئین ویروس کرونا تولید شده در سلول های حشرات برای ایجاد پاسخ ایمنی استفاده می کند ، این فرآیند امکان تولید سریع و گسترده واکسن را فراهم می کند.

این فناوری گفت: این فناوری در تولید واکسن علیه آنفولانزا و سرطان دهانه رحم در اروپا و ایالات متحده استفاده شده است.

سابقه ثبت آزمایش نشان داد که به شرکت کنندگان در آزمایش دو یا سه دوز واکسن در مقادیر و فواصل مختلف یا دارونما داده می شود.

دانشمندان چینی بیش از 10 پروژه واکسن Covid-19 را که وارد آزمایشات انسانی شده اند ، هدایت می کنند و پنج نامزد در حال انجام آزمایشات مرحله آخر در خارج از کشور هستند.

READ  Moderna با ترمو فیشر همکاری می کند تا تولید واکسن Covid-19 را افزایش دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *