مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کسانی که در قرنطینه خانه هستند برای دریافت اکسی متر برای استفاده رایگان ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

کسانی که در قرنطینه خانه هستند ، اکسی متر برای استفاده رایگان دریافت می کنندکوچی: پس از ابتکار عمل در طول موج اول Covid برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی (HCW) ، اکنون IMA ، از طریق پروژه “I Safe” خود ، در حال تماس با کسانی است که در قرنطینه خانه هستند.

برای شروع ، تصمیم گرفته شده است که اکسی مترهای کسانی که در قرنطینه خانه هستند را به طور رایگان قرض بگیرید. در اوج موج دوم ، چندین مورد از عدم دسترسی افراد به اکسی متر رخ داده است که در نهایت در بیمارستان ها در شرایط بحرانی قرار دارند.

IMA مدل “I Safe” را برای كنترل و آموزش عفونت ، به ویژه در بیمارستان های كوچك و متوسط ​​توسعه داد زیرا متوجه شد در حین توقف در سراسر کشور ، اعلام شده در 24 مارس ، تقریباً 50٪ بیمارستان های خصوصی به دلیل ترس از بیماری همه گیر بسته شده اند.

مرحله دوم این پروژه در ماه مه آغاز شد ، زمانی كه دولت شاهد افزایش اوج بیماری Covid بود و دولت ایالتی در بیمارستان های خصوصی كه حدود 70٪ از جمعیت را پوشش می دهد ، طناب زد تا بیماران Covid را نیز معالجه كند.

از کلیه بیمارستانهای خصوصی خواسته شد که 50٪ از تختهای خود را برای درمان Covid کنار بگذارند. در طول موج اول ، هنگامی که مدل “I Safe” راه اندازی شد ، بیمارستان های خصوصی بیماران کووید را معالجه نمی کردند.

“ما اکسی مترها را به بیمارستانهای همه ولسوالی ها دادیم تا مردم بتوانند آنها را به رایگان قرض بگیرند. کسانی که به اکسی متر احتیاج دارند مجبور شدند با ما تماس بگیرند ، آن را جمع آوری کرده و پس از استفاده آن را برگردانند. ”گفت دکتر Sreejith N Kumar ، رئیس پروژه I Safe.

READ  خطا در Co-WIN راه را برای درایو vax در RMLIMS در روز خاموش ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld هموار می کند

آنها حدود 3000 اکسی متر پالس را با بیمارستان های خصوصی که در مراقبت های کوید با آنها همکاری کرده بودند ، تقسیم کردند.

اگرچه از افرادی که در قرنطینه منزل و افراد ترخیص شده از بیمارستان بودند خواسته شد تا میزان اشباع اکسیژن را با استفاده از پالس اکسی متر کنترل کنند ، اما بسیاری از آنها به آنها دسترسی نداشتند.

“بسیاری از آنها تجهیزات را در اختیار نداشتند و وقتی از آنها پرس و جو کردیم در مورد آنها دروغ گفتند. تعداد کمی اعتراف کردند که توانایی پرداخت آن را ندارند. ”یکی از کارگران آشا گفت.

همچنین ادعاهایی در مورد فروش اکسیمترهای معیوب به دلیل تقاضای زیاد با نرخ های بالا وجود داشت.

“تمرکز ما در طول موج دوم مراقبت های خانگی ، مراقبت های مبتنی بر OP و برخی مراقبت های مبتنی بر IP بود. علاوه بر آموزش بیمارستان ها در زمینه اقدامات کنترل عفونت و مدیریت Covid ، ما همچنین آنها را با غلظت اکسیژن ، ماسک ، کیت های PPE و سایر موارد تأمین کردیم. تجهیزات حفاظتی برای پزشکان ، پیراپزشکان و بیماران. ما همچنین مراکز مراقبت Covid را با پشتیبانی 221 بیمارستان معرفی کردیم و 100 مرکز آزمایش Covid رایگان ایجاد کردیم.

تمام این ابتکارات به ما امکان می دهد تا برای موج سوم آمادگی بیشتری داشته باشیم “، دکتر سرجیث افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *