مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کیفیت هوای دهلی در “گروه شدید” ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld باقی مانده است

1 min read

کیفیت هوای دهلی در دهلی نو: شاخص کیفیت هوا (AQI) همچنان در پایتخت ملی رو به وخامت است ، و این در روز یکشنبه در “گروه شدید” ثبت شده است ، طبق هیئت کنترل آلودگی مرکزی (CPCB).

در آناند ویهار ، شاخص کیفیت هوا (AQI) در 431 ، در جهانگیرپوری 465 ، 426 در پنجابی باغ و 424 در روهینی ، همه در “گروه شدید” ، طبق CPCB ثبت شده است.

راجش ، محلی در دهلی غربی گفت: “چندین کارخانه تولید پلاستیک در مایاپوری در حال فعالیت هستند که به همین دلیل آلودگی در اینجا در حال افزایش است. ما به دلیل آن با مشکلات زیادی روبرو شده ایم ، و قادر به تنفس صحیح نیستیم.”

یکی دیگر از اهالی محل گفت: “به دلیل آلودگی ، من دچار مشکلات گلو هستم ، و در تنفس نیز سعی می کنم تناسب اندام داشته باشم و پیاده روی صبحگاهی خود را قطع نکنم.

یک دوچرخه سوار جوان گفت: “من دوچرخه سواری می کنم ، اما به دلیل سرعت تنفس ، هر بار نمی توانم ماسک صورت بزنم ، وضعیت واقعا مضر است.”

AQI بین 0-50 مشخص شده است خوب ، 51-100 مطلوب ، 101-200 متوسط ​​، 201- 300 ضعیف ، 301-400 بسیار ضعیف و 401-500 شدید در نظر گرفته می شود. به گفته کارشناسان ، این گروه شدید بر سلامت افراد تأثیر می گذارد و به طور جدی بر مبتلایان به بیماری های موجود تأثیر می گذارد. به گفته کارشناسان ، این گروه شدید بر سلامت افراد تأثیر می گذارد و به طور جدی بر مبتلایان به بیماری های موجود تأثیر می گذارد.

READ  دولت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گوید ، کارمندان مراقبت های بهداشتی 97.92 تن در برنامه Co-WIN ثبت نام کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *