مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

یک چهارم قوی از J&J به دلیل بازگشت برخی از عملیات ها به حالت عادی ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

(AP Photo / Steven Senne، پرونده)
(AP Photo / Steven Senne، پرونده)

سود سه ماهه دوم جانسون و جانسون به لطف رشد فروش گسترده در تمام مشاغل آن ، به ویژه بخش پزشکی و بخش تشخیصی آن ، 73 درصد افزایش یافت ، زیرا بیمارستان ها و سایر صنایع بهداشت و درمان همچنان از اثر همه گیر ویروس کرونا بهبود می یابند.

این غول مراقبت های بهداشتی همچنین از نرخ ارز مناسب ارز افزایش یافته و فروش و پیش بینی سود خود را به شدت برای سال افزایش داد.

بزرگترین تولیدکننده محصولات بهداشتی جهان در روز چهارشنبه درآمد خالص 6.28 میلیارد دلار یا 2.35 دلار به ازای هر سهم را در سه ماهه گذشته نسبت به 3.63 میلیارد دلار یا 1.36 دلار به ازای هر سهم ، یک سال قبل اعلام کرد.

درآمد تعدیل شده به 63/6 میلیارد دلار یا 2.48 دلار در هر سهم رسید. بر اساس نظرسنجی Zacks Investment Research ، این به راحتی با 2.28 دلار در هر سهم از پیش بینی وال استریت عبور کرد.

در مجموع درآمد 23.31 میلیارد دلار بالغ بر 27.1 درصد نسبت به 18.34 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال 2020 افزایش داشته است.

J&J ، مستقر در نیوبرانزویک ، نیوجرسی ، گفت که فروش خارجی 29.5٪ جهش کرده و به 11.39 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که فروش ایالات متحده 24.9٪ افزایش یافته و به 11.92 میلیارد دلار رسیده است.

دستگاه پزشکی و بخش تشخیصی J & J در میان یک تغییر ساختار طولانی مدت و همه گیر شدن باعث عقب ماندگی مردم شده است تا مردم را به تأخیر انداختن جراحی های برنامه ریزی شده و سایر مراقبت ها انجام دهند. این بهترین عملکرد در این سه ماهه بود و درآمد 62.7٪ به 6.98 میلیارد دلار رسید.

READ  بهارات بیو که روی واکسن بینی کار می کند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

سازنده داروهای سرطانی دارزالکس و ایمبروویکا گزارش داد که فروش داروهای تجویز شده ، عامل اصلی رشد شرکت ، با 17.2٪ افزایش به 12.6 میلیارد دلار رسیده است.

فروش محصولات بهداشتی مصرفی مانند Tylenol و Band-Aids ، که در طی همه گیر شدن بیماری توسط کابینت پزشکی و افزایش تمرکز بر سلامتی افزایش یافته است ، با 13.3٪ افزایش به 3.74 میلیارد دلار رسید.

J&J خاطرنشان كرد كه فروش از نرخ تبادل ارز مطلوب 4.1٪ سود می برد.

جانسون و جانسون گفتند که انتظار می رود سود کل سال تعدیل شده در محدوده 9.60 تا 9.70 دلار برای هر سهم باشد ، در حالی که پیش بینی آن در آوریل از 9.42 دلار به 9.57 دلار بود. انتظار می رود درآمد در محدوده 93.8 تا 94.6 میلیارد دلار باشد ، در حالی که از 90.6 میلیارد دلار به 91.6 میلیارد دلار رسیده است.

سهام این شرکت قبل از زنگ باز چهارشنبه بالاتر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *