مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

2 بیمارستان با 115 تخت ممکن است بال Covid ، Health News ، ET HealthWorld بدست آورند

1 min read

قاضی آباد: 2 بیمارستان با 115 تخت ممکن است بال Covid بدست آورندقاضی آباد: دو بیمارستان خصوصی دیگر در این منطقه – با نزدیک به 115 تخت – ممکن است درمان بیماران Covid-19 را تا پایان ماه جاری آغاز کنند.

روز سه شنبه در جلسه ای با مقامات انجمن پزشكی هند (IMA) ، دادستان منطقه گفت كه این طرح افزایش تخت در مراكز L2 و L3 است و از پزشكان خصوصی خواسته است تا بال های كووید را در بیمارستان های خود باز كنند.

مقامات گفتند که یکی از بیمارستان ها در Lohia Nagar واقع شده و دیگری در NH-9 واقع شده است. بیمارستان Lohia Nagar موافقت کرده است که 100 تخت فراهم کند که از این تعداد حدود 30 تخت به امکانات ICU مجهز خواهند شد.

DM Ajay Shankar Pandey همچنین به بیمارستان های خصوصی راهنمایی کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ بیمار جدی در صورت عدم نیاز به تخت از درمان محروم است. DM همچنین از آنها خواست 20٪ از ظرفیت خود را برای بیماران ارجاع شده توسط دولت اختصاص دهند.

دکتر آشیش کومار آگروال ، رئیس IMA (غازی آباد) ، گفت: “از بیمارستان Lohia Nagar خواسته شده است که تأسیسات Covid-19 خود را تا 25 نوامبر آغاز کند. در همین حال ، گفتگوها با یک بیمارستان دیگر برای تهیه 10-15 تختخواب ادامه دارد. “

در همین حال ، سه بیمارستان دولتی L1 با 1100 تختخواب در حالت آماده باش هستند ، در حالی که دو بیمارستان L2 با 176 تختخوابی و یک بیمارستان L3 با 400 تختخوابی در این منطقه فعالیت می کنند.

READ  دولت AAP به HC ، Health News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *