مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

3 پروژه بهداشتی در بیمارستان New Bytco برای پیگیری سریع ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

ناشیک: 3 پروژه بهداشتی در بیمارستان New Bytco سریعاً اجرا می شوندناشیک: شرکت شهرداری ناشیک (NMC) سرعت اجرای سه پروژه مربوط به سلامت در بیمارستان New Bytco را تسریع می کند.

مدتی قبل این نهاد مدنی این پروژه ها را انجام داده بود ، اما به دلایل مختلف تأخیر در آن انجام شد. آزمایشگاه RT-PCR پیشنهادی برای انجام آزمایشات کلیه بیماریهای ویروسی ، مخزن اکسیژن جامبو و دانشکده پزشکی و بیمارستان انتظار می رود طی چند ماه آینده عملیاتی شود.

این بخشی از طرح کمیسر شهرداری Kailas Jadhav در مورد به روزرسانی بیمارستان New Bytco بدن مدنی برای ارائه خدمات بهداشتی بهتر به ساکنان شهر است.

“ما در حال راه اندازی آزمایشگاه RT-PCR در بیمارستان جدید Bytco هستیم. این آزمایشگاه نه تنها سواب مظنونین به کوید را انجام می دهد ، بلکه تمام بیماری های ویروسی مانند آنفولانزای خوکی ، دنگی ، و غیره را انجام می دهد. “

“در مجموع 3.92 کرور Rs تحت کمیته برنامه ریزی منطقه به بدنه مدنی منتقل شده است. این یک آزمایشگاه دائمی برای همه بیماری های ویروسی خواهد بود و ما در حال آماده سازی پیشنهادی برای تهیه تجهیزات لازم برای آزمایشگاه هستیم. ” اواسط ماه آوریل

READ  Corona ضروری مادر اختراع ، Health News ، ET HealthWorld می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *