مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

4000 تخت Covid بیشتر در دهلی تا پایان ماه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

4000 تخت Covid دیگر در دهلی تا پایان ماهدهلی نو: دهلی باید بیش از 4000 تخت اضافی ، از جمله تخت های ICU ، در بیمارستانهای منحصر به فرد بیماران Covid تا پایان ماه دریافت کند. آماده سازی برای افزودن تعداد بیشتری تخت ICU در بیمارستانهای دولتی Guru Teg Bahadur و Deen Dayal Upadhyay در حال انجام است ، در حالی که چندین بیمارستان خصوصی نیز در حال رزرو تخت برای رسیدگی به سنبله در موارد Covid هستند. دستور دولت دهلی به بیمارستان های خصوصی برای رزرو 60٪ تخت برای بیماران Covid ، 2،644 تخت را به امکانات درمان عفونت اضافه می کند. دولت ایالتی و دولت مرکزی همچنین 1413 تخت ICU را در مراکز درمانی دولتی اضافه خواهند کرد.

در حال حاضر ، دهلی دارای 17300 تخت Covid ، 1،396 تخت ICU با هواکش و 2،623 تخت ICU بدون هواکش است. طبق آخرین گزارش ، در حال حاضر فقط 122 تخت از 1،396 تخت ICU با هواکش خالی است ، به طور مشابه 418 تخت از 2،623 تخت ICU بدون هواکش.

به دلیل افزایش مداوم موارد Covid – دهلی هر روز حدود 7،500 مورد تازه را گزارش می کند – اشغال تخت بیمارستان افزایش یافته است.

در چند هفته گذشته ، میزان اشغال تخت های ICU با هواکش و تخت های ICU بدون هواکش ، بیشتر در بیمارستان های خصوصی نسبت به نهادهای دولتی افزایش یافته است. میزان اشغال تخت های غیر ICU Covid-19 نیز در حال افزایش است.

افزایش موارد جدید ، دولت را بر آن داشته است تا برای افزایش تعداد تخت های کووید ، از جمله تخت های ICU با هواکش و بدون هواکش ، اقدامات مختلفی را انجام دهد. دولت دهلی به 90 بیمارستان خصوصی دستور داده است که 60٪ از کل ظرفیت تختخواب خود را برای درمان بیماران Covid رزرو کنند. یک مقام گفت که بسیاری از بیمارستان های خصوصی درصد تخت های Covid را به 60٪ از کل ظرفیت تخت ها افزایش داده اند و بیمارستان های دیگری نیز در حال آماده سازی هستند. در 90 بیمارستان خصوصی ، 2،644 تخت به زودی برای درمان Covid در نظر گرفته خواهد شد.

READ  50 هولپ مدولار در 3 ماه آینده ارائه می شود ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *