مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

592 زیرمجموعه بهداشت برای دریافت راهنمایی از بیمارستان مدنی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

ناشیک: 592 مرکز فرعی بهداشتی برای دریافت راهنمایی از بیمارستان مدنیناشیک: بخش بهداشت اکنون همه 592 مرکز بهداشتی درمانی در مناطق روستایی این منطقه را با بیمارستان مدنی ناشیک با بخش اتصال به اینترنت از طرح Ayushman Bharat مرکز متصل می کند.

این به افسران بهداشت جامعه (CHO) در مراکز فرعی کمک می کند تا از پزشکان متخصص در بیمارستان مدنی در مورد درمان برای بیماران مختلف برای بیماران راهنمایی بگیرند.

روند مناقصه برای دعوت به پیشنهادات برای ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات در مراکز فرعی بهداشت انجام شده است. هنگامی که اتصال تحت این مدل توپی و گفتاری برقرار شد ، بیماران از دهکده می توانند در خود مرکز فرعی درمان شوند. افسر بهداشت بخش دیگری از Nashik zilla parishad ، Dawal Salve گفت: “برای دارو یا جراحی ، آنها ممکن است به مراکز پزشکی بالاتر دولتی مانند PHC ، بیمارستان روستایی ، بیمارستان مدنی ارجاع شوند.”

بیمارانی که از فشار خون ، دیابت ، سرطان ، مشکل کلیوی ، مشکل پوستی ، بیماری های گوش ، حلق و بینی ، بیماری های کودکان و سایر بیماری ها رنج می برند ، می توانند خود را در سطح زیر مرکز تحت درمان قرار دهند ، پزشکان متخصص در بیمارستان مدنی ناشیک CHO ها را راهنمایی می کنند.

پزشکان متخصص همچنین می توانند با بیماران صحبت کنند یا از طریق دوربین های متصل به رایانه های مراکز زیر ، وضعیت آنها را بررسی کنند.

دولت منطقه همچنین 300 پزشک BAMS را استخدام کرده است که به مدت شش ماه در مورد داروی آلوپاتی آموزش دیده اند. این پروژه در مرحله اول در 300 مرکز فرعی راه اندازی خواهد شد.

READ  20 نفر کشته ، بیش از 200 نفر در معرض خطر کمبود اکسیژن در بیمارستان طلایی جیپور دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *