مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ADB 20 میلیون دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه برای دسترسی به واکسن Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld کمک می کند.

1 min read

ADB 20 میلیون دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه برای دسترسی به واکسن Covid-19 اختصاص داده استدهلی نو: بانک توسعه آسیا (ADB) روز سه شنبه گفت 20.3 میلیون دلار کمک به کشورهای عضو در حال توسعه خود برای دسترسی به واکسن ویروس کرونا و ایجاد سیستم هایی برای توزیع عادلانه و کارآمد واکسن اختصاص داده است. بودجه برای اعضای در حال توسعه ADB در دسترس خواهد بود تا از ارزیابی سیستم بهداشتی مرتبط با واکسن و توسعه برنامه های آمادگی کشور برای تقویت توانایی دستیابی ، معرفی ، استقرار ، تحویل و نظارت بر واکسن ها به طور ایمن و مثر استفاده کند.

مدیرکل توسعه پایدار و اقلیم ADB گفت: “آسیا و اقیانوسیه تا حد زیادی اقدامات خوبی در زمینه محدود کردن شیوع Covid-19 انجام داده است. اطمینان از دسترسی به یک واکسن ایمن ، موثر و عادلانه مرز بعدی مبارزه با این ویروس است.” تغییر دپارتمان ووچونگ ام.

این کمک فنی همچنین از شناسایی و ارتقا فن آوری های جدید ردیابی واکسن برای سرماخوردگی و سرماخوردگی پشتیبانی خواهد کرد.

ووچونگ ام افزود: “با این منابع اعطایی اضافی ، ADB می تواند بلافاصله از اعضای در حال توسعه ما حمایت كند تا اقدامات فوری ، از جمله ارزیابی سیستم واكسن و استراتژی های استقرار واكسن را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود كه واكسن ها به طور موثر و منصفانه تحویل می شوند.”

این بودجه به اعضا کمک می کند تا زنجیره سرماخوردگی واکسن و تدارکات ، کنترل عفونت ، تأمین و مهارت کارکنان بهداشت ، ارتباطات خطرناک و ضبط و نظارت بر داده های زمان واقعی را ارزیابی و تقویت کنند.

ADB انتظار دارد تا با همکاری COVAX ، Gavi ، بانک جهانی ، آژانس های دو جانبه و سایر همکاری های فنی خود را با شرکای خود یونیسف و سازمان بهداشت جهانی اجرا کند.

READ  الی لیلی هند برای استفاده اضطراری از ترکیب داروهای آنتی بادی برای Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld

این وجوه شامل 20 میلیون دلار از صندوق ویژه کمک های فنی ADB (TASF) و 300،000 دلار از صندوق سطح بالای فناوری است که توسط دولت ژاپن تأمین می شود.

در ماه آوریل ، ADB برای حمایت از پاسخ اعضای Covid-19 اعضای در حال توسعه ، یک بسته کمک 20 میلیارد دلاری گسترده را تصویب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *