مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

BBIL ​​10 نوع واکسن در واحد Odisha ، Health News ، ET HealthWorld تولید خواهد کرد

1 min read

BBIL ​​10 نوع واکسن در واحد ادیشا تولید خواهد کردبهبانسوار ، 6 نوامبر: Bharat Biotech International Ltd (BBIL) مستقر در حیدرآباد روز جمعه گفت 10 نوع واکسن از جمله مالاریا و COVID-19 در واحد آینده خود در ادیشا تولید خواهد کرد. دکتر و کریشنا الا ، رئیس و مدیر عامل BBIL این را هنگام حضور در جلسه ای از طریق حالت دیجیتال با دبیر ارشد ادیشا ، AK Tripati و سایر مقامات دولت ایالتی ، گفت.

الا گفت ، BBIL یک سازمان بیوتکنولوژی چند بعدی است که متخصص در ساخت واکسن و زیست درمانی است.

وی گفت: این شرکت تولید و تولید واکسن های جدید یا بهبودیافته علیه اسهال شدید روتاویروس ، مالاریا ، انسفالیت ژاپنی ، هاری ، آنفلوانزای همه گیر و استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به دارو را در دست گرفته است.

وی گفت که در واحد BBIL در اندوهارا از بوبانسوار ، این شرکت 10 نوع واکسن از جمله مالاریا و COVID-19 تولید می کند و افزود که کل سرمایه گذاری در حدود 300 کرور روپیه خواهد بود.

رئیس BBIL گفت ، بهترین فناوری در واحد ادیشا قرار خواهد گرفت.

دبیر ارشد به BBIL اطمینان داد كه دولت ایالتی تمام پشتیبانی را برای گسترش آینده واحد در Andharua در Bhubaneswar فراهم خواهد كرد.

تریپاتی همچنین به مقامات دستور داد که ظرف مدت دو هفته کار ساخت سطح زمین را آغاز کرده و تولید را در زمان مقرر آغاز کنند.

دبیر ارشد همچنین از BBIL خواست تا مرکز جوجه کشی بیوتکنولوژی “تجهیزات پیشرفته” ، تأسیسات مشترک و راهرو فناوری اطلاعات همراه با ساخت مرحله اول صنعت ایجاد کند.

READ  IDT آلمان دوز واکسن 10M AstraZeneca را در سال 2021 تهیه می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

همچنین از این شرکت خواسته شد تا شرکتهای نوپای محلی را ارتقا دهد.

دبیر توسعه مهارت و آموزش فنی و رئیس و مدیر عامل IDCO SK Singh گفت: “زمین در پارک Biotech ، Andharua به راحتی برای کارهای پیشگامانه در دسترس است. طرح ساختمان طبق طرح نیز تصویب شده است”.

دبیر اصلی علم و فناوری S Sadangi گفت: “مجوزهای قانونی قانونی و مجوز کنترل آلودگی برای راه اندازی واحد استفاده شده است”. AAM RG RG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *