مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Bharat Biotech برای راه اندازی Covaxin در Q2 2021 ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Bharat Biotech برای راه اندازی Covaxin در Q2 2021دهلی نو: بهارات بیوتک در حال برنامه ریزی برای واکسن Covid-19 در سه ماهه دوم سال آینده در صورت دریافت تاییدیه های لازم از مقامات نظارتی هند است ، یک مقام عالی شرکت گفت. این سازمان گفت که تمرکز اصلی آن انجام آزمایشهای فاز 3 با موفقیت در سراسر سایتهای کشور است.

نامزد واکسن این شرکت -کواکسین- با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) – موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) با استفاده از Sars-Cov-2 غیرفعال ، ویروس عامل Covid-19 ایجاد شده است. ویروس در آزمایشگاه ICMR جدا شد.

سای پراساد ، مدیر اجرایی بین المللی بهارات بیوتک گفت: “اگر پس از ایجاد شواهد و داده های قوی تجربی و داده های مربوط به اثربخشی و ایمنی در آخرین مرحله آزمایشات ، همه تأییدیه ها را بدست آوریم ، هدف ما این است که واکسن را در Q2 سال 2021 راه اندازی کنیم.”

وی اضافه كرد كه پس از تأیید این شركت از طرف كنترل كننده دارو در هند (DCGI) برای انجام آزمایش بالینی فاز 3 برای تعیین اثربخشی نامزد واكسن ، تمرینات آماده سازی سایت برای فاز 3 را آغاز كرده است ، استخدام و دوز مصرفی در ماه نوامبر آغاز می شود ، .

پراساد گفت: “آزمایشی که در 25 تا 30 سایت در 13 تا 14 ایالت انجام می شود ، هر دو دوز برای دریافت کنندگان واکسن و دارونما فراهم می کند. حدود 2000 نفر می توانند در هر بیمارستان ثبت نام کنند.”

وی در پاسخ به سوالی درباره سرمایه گذاری روی واکسن گفت: سرمایه گذاری ما حدود 350-400 کرور برای تولید واکسن و امکانات جدید تولید است که شامل سرمایه گذاری های ما برای انجام آزمایش بالینی فاز 3 در شش ماه آینده است. .

READ  نیروهای مسلح کادر پزشکی بازنشسته را برای کار در نبرد با بیماری همه گیر Covid-19 فراخواندند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

پراساد در مورد برنامه این شرکت برای فروش واکسن به دولت یا بازیکنان خصوصی گفت: “ما به دنبال تأمین هم برای بازارهای دولتی و هم برای بازارهای خصوصی هستیم. ما همچنین در حال بحث و گفتگوهای اولیه با سایر کشورها برای عرضه احتمالی هستیم.”

پراساد گفت که قیمت واکسن هنوز مشخص نشده است ، زیرا این شرکت هنوز در حال بررسی هزینه تولید محصول است.

وی افزود: “تمرکز اصلی ما این است که آزمایش فاز 3 را با موفقیت در سایت ها انجام دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *