مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Bharat Biotech به دنبال گسترش پایگاه آزمایش فاز III ، Health News ، ET HealthWorld است

1 min read

Bharat Biotech به دنبال گسترش پایگاه آزمایش فاز III استدهلی نو: بهارات بیوتکک مستقر در حیدرآباد در حال بررسی آزمایش فاز سوم آزمایش نامزد واکسن Covid-19 Covaxin با افزودن سایت های بیشتر به 21 فهرست شده در فهرست نهایی است ، به گفته افراد مطلع از این پیشرفت. آنها به ET گفتند: “در حالی که در حال حاضر 21 سایت وجود دارد که ثبت نام شرکت کنندگان در آن آغاز می شود ، اما سایت های بیشتری در آن گنجانده خواهد شد.” این شرکت در اواخر ماه گذشته تاییدیه تنظیم کننده دارو را برای آخرین مرحله آزمایش واکسن ویروس کرونا در هند دریافت کرد. انتظار می رود دادگاه تا پایان ماه جاری آغاز شود.

انتظار می رود بیش از 25000 نفر برای آزمایش در هند ثبت نام کنند و به آنها 28 دوز واکسن آزمایشی با فاصله 28 روز داده می شود. نتایج اولیه آزمایشات کوواکسین نتایج امیدوار کننده ای را نشان داده است. تاکنون ، این شرکت با دهلی ، اوتار پرادش ، بیهار ، ماهاراشترا ، پنجاب ، آسام و برخی از ایالت های دیگر نامه نگاری کرده و خواستار اجازه و تسهیل برای آغاز دادگاه مرحله سوم شده است.

“این مطالعه در مراحل نهایی برنامه ریزی است. ما واکسن تحقیقاتی ، پروتکل مطالعه و تمام اسناد مربوط به مطالعه را ارائه خواهیم داد. ”ماه گذشته در نامه ای به ایالت ها آمده است. در نامه بهارات بیوتک آمده است: “این مطالعه اولین آزمایش واکسن Covid-19 مبتنی بر اثربخشی هند است که نتایج بالینی را ارزیابی می کند. بهارات بیوتک از ایالت ها درخواست کرد تا حمایت و راهنمایی خود را برای انجام مطالعه ارائه دهند. داده های ایمنی و کارآیی حاصل از این مطالعه در صدور مجوز Covaxin محوری خواهد بود. ” کوواکسین اولین کاندید واکسن ویروس کرونا در هند است که بومی آن ساخته شده است.

READ  لیلی برای تسریع در دسترس بودن باریسیتینیب برای بیماران Covid-19 با Natco پیمان امضا کرد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) از سویه ای از SARSCoV-2 ، که توسط انستیتوی ملی ویروس شناسی ICMR ، پونا جدا شده ، ساخته شد. در سایت های دیگر ، روند تأیید برای شروع آزمایش مرحله III از کمیته اخلاق در حال انجام است. در حالی که AIIMS ، دهلی ، احتمالاً این هفته به کمیته اخلاق خود نزدیک می شود ، PGI Rohtak در انتظار تصویب کمیته اخلاق خود است. این پروژه توسط ICMR در اختیار گرفته شده است ، این بدان معناست که بودجه این پروژه اکنون مستقیماً از ICMR و نه از طرف شرکت انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *