مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

CM Ashok Gehlot ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

راجستان: افزایش تختخواب ها برای بیماران کوویید در بیمارستان های خصوصی: CM Ashok Gehlotجیپور: وزیر ارشد آشوک گلوت روز چهارشنبه در این دوره حساس Covid گفت پاندمی، خصوصی بیمارستانها همچنین باید تختخوابها را افزایش داده و درمان را با نرخ تجویز شده ارائه دهد. وی افسران اداری و دپارتمان پزشکی را راهنمایی کرد تا اطمینان حاصل کنند که افراد برای معالجه هیچ مشکلی ندارند بیمارستانهای خصوصی.

Gehlot خطاب به کووید 19 جلسه بررسی در محل اقامت وزیر ارشد. وی گفت: به دلیل فصل جشن ، عروسی ، آلودگی و سرما ، ممکن است در روزهای آینده عفونت ها به سرعت افزایش یابد. با در نظر گرفتن این نکته ، گسترش سایر امکانات پزشکی از جمله اکسیژن و تخت های ICU در بیمارستان های دولتی و خصوصی ضروری است.

پروتکل پزشکی را تغییر دهید

CM گفت: تفاوت علائم در بیماران وجود دارد. وی گفت اگر نیازی به تغییر پروتکل پزشکی است ، پس یک تیم متخصص باید آن را مطالعه کنند تا بتوانیم درمان بهتری را برای بیماران Covid ارائه دهیم.

پالس اکسیمترها به کارگران آشا تعلق می گیرد

Gehlot گفت در بسیاری از موارد مشخص شده است که مردم به دلیل افت ناگهانی سطح اکسیژن می میرند. دولت ایالت در حال حاضر پالس اکسیمترها را به پرسنل پزشکی سطح ANM در سراسر ایالت ارائه کرده است. اکنون اکسی مترهای پالس به همه کارگران ASHA نیز داده می شود تا افراد بتوانند به راحتی سطح اکسیژن خود را بررسی کنند.

بیماری در روستاها نیز گسترش می یابد

وزیر ارشد گفت تاکنون 573 مورد مرگ به علت Covid در روستاها گزارش شده است که 27 درصد از کل تلفات است. وی از اهالی روستا خواست در صورت سرماخوردگی و سرفه ، پروتکل های بهداشتی را کاملاً رعایت کرده و تحت درمان قرار دهند. وی به مقامات دستور داد تا آزمایشات را در مناطق روستایی نیز افزایش دهند. وی گفت اگر هر بیماری در بستری شدن در بیمارستان مشکلی داشت ، با شماره تلفن متمرکز شماره 181 تماس بگیرید.

READ  کارخانه به روز شده اکسیژن مایع در بیمارستان دولتی سالم ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld افتتاح شد

دبیر (پزشکی و بهداشتی) سیدارت ماهاجان گفت که تاکنون 2،089 مورد مرگ و میر در این کشور گزارش شده است که از این تعداد 1468 مورد مرد و 621 زن بوده اند. در حالی که 573 مرگ در مناطق روستایی رخ داده است ، مناطق شهری به 1516 نفر کمک کرده اند. این شامل 1،264 نفر بالای 60 سال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *