مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Connect2Clinic که مراقبت های بهداشتی را به دنیای دیجیتال ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld می برد

1 min read
همه گیری Covid-19 فقط یک فاجعه نیست. این یک فضای و پورتال جدید برای بازنگری در همه چیز ، به عنوان مثال ، نحوه زندگی ، کار ، تولید دانش علمی ، ارائه خدمات بهداشتی و ارتباط با دیگران در اکوسیستم های سیاره ای گشوده است. ادغام دائمی فن آوری های دیجیتال در هر جنبه از زندگی مدنی پس از همه گیری – مراقبت های بهداشتی ، ردیابی بیماری ها ، آموزش ، کار و سایر موارد – در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. این تغییر را می توان در رفتار خرید بخش مراقبت های بهداشتی مشاهده کرد.

Connect2Clinic با مراقبت های بهداشتی وارد دنیای دیجیتال می شود
با توجه به این تغییر ، ETHealthworld.com یک کنفرانس مجازی با نام Connect @ Health ترتیب داد که در آن فن آوری های جدیدتر ارائه خدمات بهداشتی به صورت دیجیتال بررسی شد. بیش از 25000 پزشک ثبت نام کردند و بیش از 12000 پزشک حضور داشتند. این رویداد شاهد نظرات متخصصان برجسته هند از روش های مختلف درمانی به همراه متخصصان فناوری جهانی در مورد آینده سلامت از راه دور بود. به عنوان بخشی از این رویداد مجازی ، Connect2Clinic ، یک بستر ابتکاری و بصری راه اندازی شد و توسط کارشناسان مورد ارزیابی انتقادی قرار گرفت.

Connect @ Health با سخنرانی اصلی سخنرانی دکتر Shashank Joshi ، برنده جایزه Padma Shri ، متخصصان غدد داخلی و عضو اصلی تیم کار گروه Covid-19 آغاز شد. وی تأکید کرد که در طی همه گیری ، بازدید از یک کلینیک هم برای پزشکان و هم برای بیماران خطرناک است. این اتصال دیجیتال بیشتر به یک نیاز تبدیل شده است !! “بزرگترین چالش برای بیماران و جمعیت در کل دسترسی به مراقبت های بهداشتی 24×7 ، 365 روز است. سیستم عامل های دیجیتال این دروازه را فراهم می کنند و یک اکوسیستم متصل ایجاد می کنند – اکوسیستم سلامت دیجیتال ، همه به هم متصل هستند. ”

Connect2Clinic با مراقبت های بهداشتی وارد دنیای دیجیتال می شود

آیا مشاوره تلفنی امر جدیدی است؟

دکتر همانت تاکر ، پزشک برجسته قلب و عروق کشور ، معتقد است که این یک واقعیت است که ضرورت مادر همه اختراعات است. وی اظهار داشت که در حالی که در روزهای اولیه قفل کردن ، واتس اپ به یک منبع ارتباط مجازی تبدیل شده بود ، امنیت داده ها و حریم خصوصی داده های بیمار در آنجا در معرض خطر است. مشاوره شامل پارامترهای مختلفی مانند زمان ، سابقه بیماران ، سوابق قبلی ، و تعامل با پزشکان ، تجویز نسخه – همه در محدوده قانونی دستورالعمل های مشاوره تلفنی است. دکتر جوشی افزود: “من در شش ماه گذشته احتمالاً از حدود 10 سیستم عامل استفاده کرده ام ، اما بستری از این نوع بسیار امیدوارکننده است و بیماران و پزشکان می توانند از آن استفاده کنند و به راحتی سازگار شوند.”

READ  نقشه راه برای صنعت بهداشت در هند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

گانش راماچاندران ، یک متخصص فناوری جهانی ، تأکید کرد که هر بستر سلامت دیجیتال باید یک رویکرد مشتری محور داشته باشد. Connect2Clinic یک پلت فرم بصری کاملاً تحقیق شده است که یک پل ارتباطی م effectiveثر بین پزشکان و بیماران ایجاد می کند. وی همچنین گفت ، “چشم انداز Connect2Clinic فراهم كردن بستری برای پزشكان بود تا بیمار آنها را به روشی بهتر درگیر كند. Connect2Clinic یک بستر ایمن ، ساده برای استفاده و خودآموز و در حال پیشرفت مداوم برای انطباق با نیازهای مختلف درمانی است. ”

Connect2Clinic با مراقبت های بهداشتی وارد دنیای دیجیتال می شود Connect2Clinic با مراقبت های بهداشتی وارد دنیای دیجیتال می شود
با Connect2Clinic ، می توانیم یادآوری برای بیماران ارسال کنیم ، متخصص تغذیه یا رژیم درمانی می توانند با آنها تماس بگیرند ، با آنها صحبت کرده و آنها را راهنمایی کنند. از طریق مکانیزم دیجیتالی ، نگه داشتن دست ، پایبندی و دسترسی ، بیمار از اتصال پزشک و تیم های مراقبت های بهداشتی 24 * 7 احساس امنیت می کند.

آیا می توان از مشاوره تلفنی در همه روش های درمانی استفاده کرد؟

دکتر تینی نیر ، یکی از متخصصان برجسته قلب هند گفت که پزشکی از راه دور نقش مهمی در مدیریت بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند فشار خون بالا ، دیابت ، آنژین پایدار مزمن بازی می کند و ما می توانیم به آنها از راه دور پزشکی ، تغییر در داروها و سبک زندگی آنها را ارائه دهیم. دکتر Hrishikesh Pai ، متخصص زنان و پیشگام در درمان IVF ، اکنون رئیس جمهور منتخب FOGSI است که اظهار داشت FOGSI با ICMR یک رهنمود ارائه داده است ، در آن ما بازدیدها را به طور متوسط ​​از 10 به 4 انجام می دهیم و بقیه ویزیت ها انجام می شود از طریق پزشکی از راه دور. دکتر IPS Oberoi ، جراح تعویض مفصل و رئیس انجمن آرتروسکوپی هند تأکید کرد که بستر پزشکی از راه دور در ثبت و ضبط داده ها کمک می کند و پیشنهاد می کند پزشکی از راه دور در پیگیری موارد ارتوپدی مزمن و سلامت عمومی و تناسب اندام بیمار در خانه پتانسیل فوق العاده ای داشته باشد. از زمان شروع همه گیری ، دکتر آمبریش میتال ، متخصص غدد درون ریز ، که توسط پدما بوشن مورد تقدیر قرار گرفته است و همچنین از دریافت کنندگان جایزه دکتر BC BC ، علاوه بر مراجعه به بیمارستان ، با بیش از 2000 مشاوره ویدئویی مشورت کرده است. دکتر میتال نقل کرد ، “من در مورد Connect2Clinic چیزی شنیده ام و کنجکاو هستم ببینم Connect2Clinic چه پیشنهادی ارائه می دهد و چگونه به بیماران من کمک می کند و چگونه به من در مراقبت از بیماران کمک می کند.”

READ  اعضای ETILC ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

آیا ایمن و مطمئن است؟

آقای راماچاندران تأكید كرد كه حریم خصوصی و امنیت پایه های كلیدیكی هستند كه Connect2Clinic بر اساس آنها پیش بینی شده است. بنیاد Connect2Clinic بر اساس زیرساخت ها و م componentsلفه های دیداری و شنیداری ساخته شده است که دارای استاندارد بین المللی ایمنی (سازگار با HIPAA) هستند و به دستورالعمل های ICMR و MCI (اکنون NMC) پایبند هستند. با سیاست دقیق دسترسی به داده ها ، تمام داده ها رمزگذاری می شوند و فقط پزشک و بیمار می توانند تاریخچه ، گزارش ها و نسخه ها را مشاهده کنند. امنیت از طریق طراحی اصلی است که Connect2Clinic در توسعه آنها اتخاذ کرده است.

پیشنهادات Connect2Clinic

Connect2Clinic اولین بستر صنعت را با مزایای یک کلینیک مجازی برای پزشکان ارائه می دهد. همچنین مزایای زیر را نیز فراهم می کند:

slots اسلات های انعطاف پذیر و جداگانه برای برنامه های منظم و پیگیری

⦁ 24 * 7 پشتیبانی مشتری

⦁ از طرف پزشکان پیگیری کنید

dis پرداخت سریع 24 ساعت پس از مشاوره

Connect2Clinic با مراقبت های بهداشتی وارد دنیای دیجیتال می شود
دکتر تاکر افزود که اگر ما بستری داریم که امکان دسترسی به گزارشات بیماران را فراهم می کند ، سابقه بیماران را ذخیره می کند ، امکان ارتباط با افراد دیگر را فراهم می کند و شامل یادگیری مداوم ، توانمند سازی پزشکان و بیماران است ، که وعده Connect2Clinic می دهد ، باید یک استراتژی پیروز باشد. دکتر کتان مهتا ، پزشک مشاور ، تأکید کرد که بستر Connect2Clinic می تواند برای هر دانشکده پزشکی مفید باشد ، و در موارد مختلف از کرونا تا کرونرها ، به ویژه در طول Covid-19 بار که می توان فاصله اجتماعی را حفظ کرد و می توان بیمار را مدیریت کرد.

READ  مرکز قصد دارد تحویل دیجیتال خدمات مراقبت های بهداشتی را به صورت آزمایشی در 6 UT ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld آغاز کند

برنامه Connect2Clinic اکنون در Appstore و Playstore در دسترس است. امروز برنامه را برای یک تجربه روان مشاوره تلفنی در هر مکان و هر زمان امروز بارگیری کنید:

Appstore اپل (نسخه iOS): https://apps.apple.com/in/app/connect2clinic/id1530572274

Google Playstore (Andriod): https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.connect2clinic.app

یا در صورت نیاز به کمک با تیم C2C در شماره 033-40585600 یا در [email protected] تماس بگیرید

ابتکار محتوای برند

You https://www.affordable-papers.net/ need to ensure that you do not start your essay before you are almost finished writing your essay.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *