مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Cytecare بیمارستان STEP-DOWN را برای بیماران متوسط ​​مبتلا به کوویید ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld راه اندازی کرد

1 min read

Cytecare بیمارستان STEP-DOWN را برای بیماران متوسط ​​مبتلا به کوویید راه اندازی می کندبنگالورو ، 15 مه 2021: به منظور رفع تقاضای روزافزون برای تخت بیمارستان و اکسیژن برای بیماران کوید ، بیمارستان های Cytecare با همکاری Cloudphysician – یک شرکت با فناوری بهداشت ، امروز افتتاح اولین گام در نوع خود را اعلام کرد – پایین بیمارستان در بنگالورو. مرکز درمان Covid 120 تختخوابی با تبدیل خوابگاه مدرسه به یک مرکز بهداشتی درمانی ایجاد شده است. در حالی که مدرسه بین المللی كانادا تاسیسات خوابگاه خود را برای راه اندازی این مركز ارائه می داد ، سازمان غیردولتی مستقر در شهر – كانون علوم پزشكی و بخش بنگلور از سازمان كارآفرینان به جمع آوری سرمایه برای ابتكار كمك كردند.

این مرکز امروز با حضور SR Vishwanath – MLA ، Yelahanka و CK Baba – معاون کمیسر پلیس ، بخش شمال شرقی ، بنگالورو افتتاح شد.

در حالی که هند با موج دوم همه گیری مبارزه می کند ، نیاز فوری به استفاده بهینه از منابع مراقبت های بهداشتی موجود وجود دارد. بیمارستان Cytecare با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از کل پذیرش در بیمارستان را تشکیل می دهند ، بیماران متوسط ​​Covid را که نیاز به پشتیبانی اکسیژن دارند ، درمان می کند. هر تخت علاوه بر سایر امکانات بهداشتی و مراقبت های پرستاری ، دارای یک کنسانتره اکسیژن اختصاصی است. پزشکان و پرستارانی هستند که بیماران را هر 4 ساعت / 6 بار در روز کنترل می کنند. از طریق این ابتکار ، تخت های بیمارستانی به رایگان در اختیار کسانی قرار می گیرد که توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند در حالیکه نرخ های دولتی برای دیگران اعمال می شود. این مرکز همچنین به اتاق فرماندهی بالینی متمرکز برای مدیریت فعالیت های خود و همچنین اطمینان از یک کانال سازمان یافته برای تخصیص تخت اکسیژن و سایر لوازم جانبی مجهز است.

READ  درمان آیورودا برای موارد قارچ سیاه از امروز آغاز می شود ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

سورش رامو – بنیانگذار و مدیرعامل ، بیمارستانهای سرطان Cytecare که این ابتکار عمل را بر عهده داشت ، گفت: “گرچه ما نمی توانیم تخت های Covid را در داخل بیمارستان سرطان خود ارائه دهیم ، این روش ما برای خدمت به جامعه بود. با اتخاذ فرآیند و فناوری پیشرفته ، ما توانسته ایم این ابتکار عمل را در زمان رکورد مقیاس بندی کنیم. تمام اطلاعات بالینی و غیر بالینی به سیستمی منتقل می شود تا به اتاق فرماندهی بالینی – كه بصورت شبانه روزی توسط متخصصان مراقبت ویژه ارشد و پرستاران ارشد نظارت می شود – اجازه داده شود تا داده ها را در زمان واقعی مشاهده كند و به تیم بالینی كمك كند تا پروتكل های درمان را برای بر این اساس بیماران ما می خواهیم تمام آموخته ها ، سیستم های داده و فرایندهای مراقبت های بهداشتی خود را با کسانی که مایلند این مدل را در سایر کشورها تکرار کنند ، به اشتراک بگذاریم. “

“در حال حاضر ، درصد کمی از بیماران Covid-19 نیاز به مراقبت در یک واحد وابستگی بالا (HDU) یا واحد مراقبت ویژه (ICU) دارند. با استفاده از این مرکز ، ما می توانیم سطح مراقبت لازم برای بیماران متوسط ​​مبتلا به کوویید را که به پشتیبانی اکسیژن نیاز دارند ، به روشی به موقع و کارآمد فراهم کنیم. این امر همچنین باعث کاهش بار در بیمارستان ها ، آزاد سازی تخت خواب برای افرادی که به مراقبت از HDU / ICU نیاز دارند ، خواهد بود. با داشتن یک مرکز فرماندهی قوی ، تیم های کارآمد در زمین ، با پشتیبانی پزشکان متخصص و پرستاران متخصص ICU ، انتظار داریم که بیشتر بیماران از مرکز گام برداشتن به خانه خود برگردند. “دکتر دلیپ رامان از Cloudphysician گفت.

READ  مراکز تلقیح برای جلوگیری از ازدحام جمعیت ، اطمینان از امکانات بهتر ، دو برابر شدند ، Health News ، ET HealthWorld

شوتا ساستری ، مدیر عامل مدرسه بین المللی کانادا ، خاطرنشان کرد ، “بحران کنونی تلاش مشترک را می طلبد. BBMP و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ما اکنون بیش از یک سال است که تحت فشارهای فاحشی کار می کنند. ما باید قدم برداریم و یک دست کمک ارائه دهیم. مدرسه بین المللی کانادا خوشحال است که در حال خدمت است و عملکرد خوابگاه ما را به عنوان یک مرکز درمان اکسیژن در این شرایط سخت انجام می دهد. با هم می توانیم بر این ناملایمات غلبه کنیم. “

در این تلاش مشترک برای مقابله با کمبود تخت بیمارستان و در دسترس بودن اکسیژن در بنگالورو ، مرکز Humanist Medical ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در بنگالورو و سازمان کارآفرینان (EO) – بخش بنگلور ، به طور فعالانه بودجه ای را برای این صندوق جمع آوری کرده است. ابتکار عمل. اومانیست برای این طرح در مجموع بیش از 6 میلیون INR کمک مالی جمع می کند. EO با شبکه گسترده خود بودجه ای را برای خرید 130 کنسانتره اکسیژن و سایر لوازم جانبی مورد نیاز برای تهیه اتاق و شروع تسهیلات کاهش سرمایه جمع کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *