مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Delhi CM Arvind Kejriwal از وزیر بهداشت اتحادیه درخواست افزایش ظرفیت تختخواب در بیمارستانهای مرکز شهر ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

Delhi CM Arvind Kejriwal از وزیر بهداشت اتحادیه درخواست افزایش ظرفیت تختخواب در بیمارستانهای مرکز شهر را دارددهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد وزیر بهداشت اتحادیه ، هارد وردان ، برای افزایش ظرفیت تختخواب در بیمارستان های تحت مدیریت دولت مرکزی در دهلی ، با توجه به پیش بینی های پیش بینی شده تا 15000 مورد Covid-19 در روز در هفته های آینده ، تحت درخواست سومین افزایش عفونت ویروس کرونا در پایتخت ملی.

هفته گذشته ، کجرووال در نامه ای به وردان ، کمبود حدود 4،900 تخت در بیمارستان ها را ذکر کرد و خواستار هدایت وزیر اتحادیه به بیمارستان هایی بود که توسط دولت مرکزی در دهلی اداره می شود تا حداقل 1092 تخت اضافی ، از جمله 300 تخت ICU را با تأمین مورد نیاز فراهم کند. کادر پزشکی

وزیر ارشد گفت که دهلی طی چند روز گذشته شاهد افزایش مجدد تعداد موارد Covid-19 است و با استناد به استراتژی تجدید نظر شده 3.0 کمیته دکتر پاول ، پیش بینی می کند که روزانه 15000 مورد ویروس کرونا در جریان سومین بار در هفته های آینده به دلیل افزایش آلودگی ، جشن جشنواره ها ، فصل عروسی و سایر عوامل.

وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر ، دهلی ظرفیت كلی تختخواب 15،713 ، شامل تخت های ICU ، برای بیماران Covid-19 را دارد.

کجریوال گفت ، با این وجود ، کمبود حدود 4900 تخت باید با افزایش در بیمارستانهایی که هم توسط مرکز و هم از طرف دولت ایالتی اداره می شوند ، برطرف شود.

وی گفت: بیمارستان های تحت مدیریت دولت مرکزی در پایتخت ملی پیشنهاد افزایش حدود 1092 تخت را دارند ، و از وردان درخواست راهنمایی های لازم را كرد تا ظرفیت تختخواب در بیمارستان های دهلی برای بیماران Covid-19 در هفته های آینده كافی باشد.

READ  212 PHC دیگر برای تبدیل شدن به مراکز بهداشت خانواده در کرالا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *