مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

DM ها به دو برابر تعداد مراکز آزمایش Covid در مناطق مربوطه خود در دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

در میان افزایش شدید موارد Covid-19 در پایتخت ملی ، دهلیزDM ها به دو برابر تعداد مراکز آزمایش Covid در مناطق مربوطه خود در دهلی هدایت شدنددولت من روز پنجشنبه به تمام دادستان های منطقه (DM) دستور داد تا بلافاصله تعداد مراکز آزمایش در مناطق مربوطه خود را دو برابر کنند. در دستور صادر شده توسط بخش بهداشت دهلی نیز گفته شده است که نیروی انسانی مورد نیاز مراکز آزمایش جدید “در صورت نیاز ممکن است از بازار آزاد استخدام شود”.

مشاهده شده است که تعداد موارد Covid-19 در دهلی در حال افزایش است و “برای اطمینان از تشخیص زود هنگام و انزوای بعدی بیماران آلوده به Covid-19 ، افزایش توانایی آزمایش Covid-19 ضروری به نظر می رسد”. .

این مسئله در جلسه ای به ریاست آمیت شاه وزیر داخله اتحادیه در 15 نوامبر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. “بنابراین دستور داده می شود که همه دادگستری ها / CDMO قدم ها را برای دو برابر کردن مراکز آزمایش در تمام ولسوالی ها بردارند. مکان ها تا 19 نوامبر نهایی می شوند. ، و افزایش مقیاس واقعی حداکثر تا 21 نوامبر انجام می شود.

دهلی از اواخر 28 اکتبر شاهد بروز جهش در ویروس کرونا بوده است. پایتخت ملی روز چهارشنبه 7،486 مورد Covid-19 را به ثبت رسانده است ، که تعداد عفونت را به بیش از 5 لک ، حتی 133 مورد مرگ و میر جدید ، بالاترین آمار مرگ و میر در یک روز تاکنون ، ثبت کرده است. تلفات را به 7،943 رساند.

READ  هند ، کمترین مرگ و میر در طی هشت ماه گذشته را گزارش کرده است ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *