مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Fosun چین برای پایان آزمایش BioNTech Covid-19 آزمایش واکسن ، به دنبال تأیید آزمایش دیگری ، Health News ، ET HealthWorld است

1 min read

Fosun چین برای پایان دادن به آزمایش واکسن Covid-19 BioNTech ، به دنبال تأیید آزمایش دیگری استسوزو ، چین: یک مدیر اجرایی گفت که شریک چینی BioNTech شانگهای Fosun گروه دارویی قصد ندارد آزمایشات بالینی بیشتری را برای نامزد واکسن کرونا ویروس شرکت آلمانی انجام دهد که آزمایشات مراحل اولیه را در چین به پایان رسانده است.

هوی ایمین ، مدیر ارشد پزشکی Fosun در مصاحبه ای با رویترز گفت که Fosun به جای تأیید چینی برای واکسن آزمایشی دیگر BioNTech که در مرحله آخرین آزمایشات انسانی است ، تمرکز خواهد کرد.

نامزد واکسن تولید شده توسط BioNTech و داروساز آمریکایی Pfizer Inc تحت بررسی نظارتی در زمان واقعی در اروپا است و می تواند به دنبال مجوز استفاده اضطراری در ایالات متحده مدت کوتاهی پس از ارائه اطلاعات کافی ایمنی از اوایل ماه جاری باشد.

اما نامزد معروف به BNT162b2 پنجره قبلی را برای آزمایش در چین از دست داد ، زیرا Fosun قبل از آزمایش های اولیه نشان داد که BNT162b2 ایمن تر است ، به آزمایشات فاز 1 یک نامزد کمی کمتر رضایت بخش ، BNT162b1 ، شتافته بود.

هوی گفت که از آزمایش BNT162b1 بدون انتظار برای اطلاعات کاملتر پشیمان نیست.

هوی گفت: “برای واکسن های معمولی مهم نیست که چند روز صبر کنید یا یک ماه.” “اما برای واکسن های (COVID-19) ، اگر فقط یک روز منتظر بمانید ، چند نفر دیگر می مردند؟”

هوی گفت که Fosun در حال انجام یک مطالعه پل برای BNT162b2 است که برای ارزیابی اینکه آیا داده های آزمایش بزرگ جمع آوری شده در خارج از کشور می تواند به جمعیت چین برون یابی شود ، طراحی شده است.

READ  Piramal Pharma وارد بخش مراقبت های صمیمی زنان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می شود

اداره کل تولیدات پزشکی پزشکی چین گفت ، برای کالاهای دارویی که در خارج از کشور تأیید شده اند ، آزمایش بالینی پل لازم است.

هوی انتظار داشت نامزد مرحله آخر برای استفاده در چین “تقریباً همزمان با ترخیص جهانی واکسن” تحت نور سبز قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *