مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Genes2me آزمایشگاه آزمایش RTPCR را در Gurgaon ، Health News ، ET HealthWorld راه اندازی کرد

1 min read

Genes2me آزمایشگاه آزمایش RTPCR را در Gurgaon راه اندازی کردشرکت تشخیصی متمرکز بر ژنومیک Genes2Me روز پنجشنبه آزمایشگاه آزمایش RT RTR با توان بالا برای COVID-19 و سایر بیماری های عفونی را در Gurgaon راه اندازی کرد.

این شرکت در بیانیه خود گفت: آزمایشگاه معتبر NABL و مورد تایید ICMR ظرفیت فعلی آزمایش 15K نمونه در روز را دارد و می تواند نتایج را طی 8 تا 24 ساعت ارائه دهد.

این شرکت همچنین در کنار تسهیلات ورود به منزل ، امکانات جمع آوری منازل و وسایل نقلیه برای جمع آوری نمونه در مکان های مختلف را ارائه می دهد.

در هنگام راه اندازی ، Neeraj Gupta ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Genes2me ، گفت: “ما خوشحالیم که شبکه ما را بر اساس پاسخ مثبتی که از مصرف کنندگان دریافت کرده ایم ، در شهر گسترش دهیم. افزایش مداوم موارد COVID ، تقاضا برای Fully Automated Diagnostics را که برای ارائه خدمات به جامعه خود با ارائه گزارش های سریع و دقیق تنظیم شده است ، افزایش داده است. با کمک این آزمایشگاه ، ما قادر خواهیم بود نتایج تشخیصی معتبر ، سریع و دقیق را به مصرف کنندگان خود ارائه دهیم. “

برای اطمینان از صحت و کیفیت بالای نتایج ، شرکت فقط از کیتهای RT PCR با کیفیت بالا و دارای تاییدیه ICMR و دارای تاییدیه CE-IVD با پوشش 3 ژن خاص برای COVID-19 برای آزمایش استفاده خواهد کرد. آزمایش آنتی ژن و آنتی بادی برای COVID-19 نیز در این مرکز موجود است.

طبق گفته Ritu Gupta ، بنیانگذار و COO ، Genes2Me ، این شرکت همچنین در مرحله نهایی آوردن راه حل های آزمایش نوآورانه و انقلابی مانند کیت آزمایش خانگی آسان ، فناوری آزمایش RTPCR است که می تواند نتایج سریعتر و دقیق تری ارائه دهد و یک صفحه طبقه بندی برای تشخیص انواع مختلف COVID-19.

READ  Pfizer به دنبال اشاره به استفاده اضطراری در هند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *