مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Gland Pharma از بزرگترین داروخانه IPO ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld به 6،500 سی سی چشم می رسد

1 min read

(تصویر نماینده)
(تصویر نماینده)

بمبئی: Gland Pharma ، بیشتر متعلق به گروه Fosun Pharma چین ، بزرگترین پیشنهاد اولیه هند (IPO) را برای این بخش راه اندازی می کند تا حدود 6500 کرور جمع آوری کند. سهامداران موجود سهمی به ارزش حدود 80٪ از کل پیشنهاد را تخلیه می کنند ، در حالی که این شرکت 1،250 کرور روپیه را برای استفاده خود بسیج خواهد کرد.

این شرکت روز چهارشنبه گفت که باند قیمت IPO برای هر سهم 1490-1،500 روپیه ثابت است و پیشنهاد آن از 9 تا 11 نوامبر باز خواهد بود. IPO 1741 کروری روپیه توسط Eris Lifesciences ، که در سال 2017 بسته شد ، بزرگترین است IPO دارو تا به امروز. Gland Pharma در میان اولین شرکت های دارای اکثریت چینی است که در هند فعالیت می کنند و منتظر لیست بورس های کشور هستند. این شرکت قصد دارد از درآمد IPO برای تأمین سرمایه در گردش افزایشی ، نیازهای capex و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

در اکتبر 2017 ، Fosun Pharma قصد داشت کمی بیش از 86 درصد از شرکت مستقر در حیدرآباد را با قیمت حدود 1.1 میلیارد دلار خریداری کند ، که در آن زمان بزرگترین سرمایه گذاری چین در هند بود. با این حال ، پس از آنکه دولت نگرانی ها را در مورد سقوط فناوری انحصاری توسط شرکت هندی به دست چینی ها پرچم زد ، این معامله به 74٪ کاهش یافت. این معامله چند ماه پس از درگیر شدن ارتش هند و چین در اختلافات مرزی در دوکلام نزدیک بوتان اعلام شد. گلاند فارما سند IPO خود را در ژوئیه سال جاری میلادی ، چند ماه پس از درگیری دره گالوان در منطقه لاداخ ، ثبت کرده بود.

READ  مطالعه ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

جالب اینجاست که خانواده راجو از Satyam Computers دارای 60 درصد سهام Gland بودند که اکنون به یک حساب سپرده منتقل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *