مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Gleneagles Global Health City یک گروه ویژه کودکان covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld ایجاد کرد

1 min read

رویترز / فرانسیس ماسکارنهاس
رویترز / فرانسیس ماسکارنهاس

چنای: با پیش بینی موج سوم Covid-19 ، Gleneagles Global Health City روز پنجشنبه گروه ویژه انحصاری را برای رسیدگی به گروه پیچیده بیماران کودکان راه اندازی کرد.

تیم چند رشته ای پزشکان در گروه ویژه پزشکان متخصص اطفال عمومی ، متخصصان مغز و اعصاب ، و متخصصان تشدید اطفال هستند که همراه با مشاوران داخلی در فوق تخصص های کودکان مانند بیماری های عفونی ، قلب ، هماتولوژی و روماتولوژی کار می کنند.

گروه ویژه GGHC توسط دکتر Perumal Karnan ، مشاور ارشد و سرپرست بالینی – گروه اطفال همراه با دکتر Shreela Sherine Pauliah ، مشاور ارشد – گروه متخصصان بیماریهای زنان ، دکتر Mohan Babu Kasala ، مشاور – متخصص اطفال ، دکتر Ponni Sivaprakasam ، ارشد مشاور – متخصص خون و کودکان و دکتر J Rajkumar ، مشاور – بیماری های عفونی کودکان.

دکتر Perumal Karnan ، مشاور ارشد و سرپرست بالینی – گروه اطفال ، شهر بهداشت جهانی Gleneagles ، که رهبری گروه ویژه را بر عهده داشت ، گفت: “پس از موج 2 ، ما برخی از بینش ها را در مورد استراتژی های مدیریت پیش از موج 3 جمع آوری کرده ایم. بیشتر کودکان مبتلا به Covid-19 خوب هستند اما تعداد کمی از آنها ممکن است به بیماری شدید مبتلا شوند که یک یا چند اندام بدن را تحت تأثیر قرار دهد. تعداد کمی از کودکان پر خطر مانند – بیماران مبتلا به دیابت ، چاقی و نقص ایمنی وجود دارد. کسانی که به بیماری شدید مبتلا می شوند ، نیاز به یک رویکرد تیمی چند رشته ای با متخصصان از تخصص های مختلف دارند. برای مقابله با این سناریوهای پیچیده پرونده ، ما گروه ویژه ای متشکل از متخصصانی از تخصص های مختلف تشکیل داده ایم که در ارائه مراقبت های کامل از کودک نقش دارند. “

READ  انعطاف پذیری در طراحی بهداشت و درمان ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

“به تازگی ، ما با شرایط چالش برانگیزی روبرو شده ایم که در آن نوزادان با علائم شوک ، فشار خون پایین و ضربان قلب سریع و مشکل تنفس مواجه شده اند. با مراقبت های حمایتی مناسب ، اکثر کودکان به طور کامل بهبود می یابند. ”دکتر کارنان افزود.

گروه ویژه اذعان کرده است که این گروه از بیماران خاص هستند زیرا می توانند از نوزادانی که از مادران مثبت COVID-19 متولد می شوند تا کودکان تا 18 سال با ارائه متغیر شامل مشکلات ایمنی پس از COVID متغیر باشند.

دکتر الوک خولار ، مدیرعامل – Gleneagles Global Health City ، چنای ، در مورد راه اندازی کارگروه گفت: “تجربه چالش های جهش ناگهانی در موج دوم ، ما را بر آن داشت تا به طور پیشگویی برای موج سوم احتمالی آماده شویم. ما یک گروه ویژه اطفال برای رسیدگی به موارد کودکان تشکیل داده ایم. گروه ویژه متشکل از پزشکان از طیف گسترده ای از تخصص های کودکان است که فقط به مراقبت از حفره اطفال می پردازد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *