مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Govt ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن Covid که در کشور مورد استفاده قرار می گیرد ، در دامنه دما 2-8 درجه سانتیگراد ذخیره می شود: دولتدهلی نو: واکسن های COVID-19 که هم اکنون در کشور مورد استفاده قرار می گیرند ، باید در دامنه دمای دو تا هشت درجه سانتیگراد ذخیره شوند ، وزیر ارشد اتحادیه بهاراتی پراوین پاوار روز جمعه به لوک سبها خبر داد. وزیر بهداشت در یک پاسخ کتبی همچنین گفت که 296 کولر گازی و 57640 یخچال و فریزر یخ دار در کشور وجود دارد.

پاوار گفت ، این موارد برای تأمین نیاز به واکسن واکسیناسیون COVID-19 و همچنین ایمن سازی معمول کافی هستند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا دولت ارزیابی کرده است که تاسیسات سردخانه موجود برای ذخیره واکسن ضد Covid کافی است یا خیر ، وی گفت که سیستم اطلاعات ملی مدیریت زنجیره سرد یک پایگاه داده دیجیتالی از تجهیزات زنجیره سرد است که به ایالت ها و سرزمین های اتحادیه عرضه می شود.

“نیاز فضای زنجیره سرد با استفاده از این پایگاه داده مورد ارزیابی قرار می گیرد تا فضای زنجیره سرد اضافی مورد نیاز برای ذخیره واکسن Covid بیش از فضای زنجیره سرد مورد نیاز برای ذخیره واکسن های ایمن سازی معمول در محدوده دمای دو درجه سانتیگراد تا هشت درجه سانتیگراد و در محدوده دما ارزیابی شود. “-15 تا -25 درجه سانتیگراد” ، وزیر گفت.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

READ  از همه گیری بدتر چیست؟ بیماری دو قلویی ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *