مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Govt امیدوار است که 5 عکس Covid تحت آزمایش در هند ، News News ، ET HealthWorld داشته باشد

1 min read

Govt امیدوار است که 5 عکس Covid را که در هند آزمایش می شود ، بگیریددهلی نو: با توجه به اینکه گروه متخصص ملی واکسن Covid-19 برنامه هایی را برای تهیه و توزیع عکس تهیه می کند ، این مرکز بر روی پنج نامزد واکسن که در حال حاضر تحت آزمایشات بالینی در هند قرار دارند شرط می بندد.

این نامزدها شامل سه موردی هستند که در هند در مراحل پیشرفته آزمایشات قرار دارند – نامزد آکسفورد-آسترا زنکا که م Instituteسسه سرم مستقر در پون آزمایشات بالینی مرحله 3 را انجام می دهد ، Covaxin Bharat Biotech که در مرحله 3 نیز است و Sputnik V روسیه که انتظار می رود برای شروع آزمایشات مرحله 2/3 هفته آینده.

عضو Niti Aayog ، دکتر VK Paul ، که همچنین رئیس گروه متخصص ملی در زمینه تزریق واکسن است ، گفت که همه این واکسن ها در سیستم عامل های آسان بوده و در دسترس بودن دوزهای مناسب طبق نیاز هند نیز اطمینان یافت. دو نامزد دیگر شامل شلیک کادیلا است که تقریباً مرحله 2 را کامل کرده است و یک نامزد توسط Biological E که در فاز 1/2 است.

دولت گفت که همچنین دو کاندیدای جهانی را از طرف Pfizer و Moderna تحت نظر دارد. با این حال ، آن معتقد است که الزامات زنجیره سرد برای نامزد فایزر یک چالش اساسی است و تعداد محدود دوز آن برای تأمین تقاضای هند کافی نیست.

“از نظر ما ، فقط یک واکسن وجود دارد که باید در دمای 70- تا -80 درجه سانتیگراد نگهداری شود – که برای همه کشورها دشوار خواهد بود زیرا می تواند مانعی برای توزیع گسترده هر کشور باشد. اما ما حتی آن را بررسی می کنیم و در صورت لزوم ، برای تأمین نیازهای خود ، هر آنچه لازم باشد برای انجام دوزهایی از این مقدار انجام خواهیم داد. “

READ  Biocon برای راه اندازی داروهای عمومی در برزیل ، Health News ، ET HealthWorld با Libbs Farmaceutica همکاری می کند

با این حال ، وی اظهار داشت که تأمین نیاز هند با واکسن Pfizer در طی چند ماه اولیه دشوار خواهد بود.

هند تخمین زده است که حدود 30 کرور نفر ، از جمله مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم و افرادی که در گروه های پرخطر مانند افراد بالای 50 سال هستند ، واکسن را در مرحله اولیه دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *